merhaba define sohbeti ustalarım

anmer

Member
poseidon2023

Tesekkur ustam aksam baya arastirdim. Toprak alti. Nesnelere gore prigramli oldugunu anladim daha sahada hic denemedim
Deneyince verilerimi paylasacagim belki hic isime yaramayacak belkide sans bana gulecek
Amerikanin hayalet ucagini 1940
Yapimi bir radarla hirvatlar dusurmustu 90 li yilkarda urun uyduruk degil gibi profesyonel imalat kismet bakalim anten disleri uyarsa bu cihazin anteninin orta pini antende cikinti

poseidon2023

Uzman
2004 beri bu işin icindeyim okadar marifetli kişiler var her makinayın cakmasını yapıyor ve benim yapıp verdigim firma bu makinayı yurt dışı bayragını yapıştırıp satıyor wireless anten sıtandat olur deyişmez sökülür takılır makinan is yaparmı yapmazmı sen kullana bilirmisin bu senin becerine kalmış sen sordun bende dildigimi anlatayım dedim birazda olsa faydamız olursa ne mutlu sayfamda cubuk cubukk diye konu var bi bak cubukta alantaramada mantık aynıdır

anmer

Member
poseidon2023 Ustam sizin tarifiniz uzerine rulmanli manuel cubuklar yaptim. Ben herhangi bir ibje ile deneyemedim zamanim olmamasindan dolayi bu radari taramayi zamani daha iyi degerlendiririm dusuncesi ile aldim deneyince size sonucunu yazacagim. Ben birazda teknekoji mersklisiyim elektrikcilik asil meslegim istanbulda uzun zaman meslegi icrs ettim simdi gelinlik dikiyorum ondan zaman bulamadim dogrusu gorusmek uzere saygilar

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
alan tarama için kullanırsın ...

anmer

Member
@poseidon2023 ustam bu gun senin memleketten kumas sipariş ettik benim tedarikci senin memlekette bulmuş elyaf kumaşi

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Elması bulur diyerek, sıvama evresine geçilmiş zaten.
biraz hava almak için deneyiniz.
sonra tecrübelerin; yediğimiz kazıkların toplamı olduğunu unutmayın..

anmer

Member
keskingoz ustam ben bunu denemek icin aldim sonucun negatif pozitif olmasi benim icin birsey degistirmeyecek ben tecrubelerimi buradan paylasacagim. Tesekkur

edirne22

Editör
bana ev yapımı gibi geldi.
merdiven altı üretim sanki...
üzerinde ne marka, ne model, ne de gerekli bilgileri ihtiva eden herhangi bir yazı var...
ingilizce "long range underground metal detector" (uzun mesafe yeraltı metal dedektör) yazmışlar, hepsi o kadar.