merhaba fotoraflardan çıkarabileceğimiz bir anlam varmıdır

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
burada kaya diplerine iyi bakmak lazım kapatılmış mağaralar vardır... illaki.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fotoğraftaki oymayı ben kasa tarzı açılmış bir yer olarak düşündüm boyutundan dolayı ve hemen üzerinde bulunan beş altı ufacık oymalarıda son nokta işareti olarak ve oymanın olduğu kayalığada başka oyma tarzı yerlerde yapılmış kasanın şüphe uyandırmaması ve doğal oluşum havası vermek için sanırım

Deli32

Aktif Üye
Amcaoğlu yön gösteriyor ama muhtemelen dönem soygunu görmüş Bi yerdesin diye düşünüyorum

acemi345

Yeni Üye
SAYGISIZLIK ETMEK İSTEMEM AMA SİZ AŞMIŞSINIZ SINIRI.BENİM APLAMADAN KOŞMAM SİZİ BAĞLAMAZ BEN BOŞ ZAMANLARIMDA KENDİ ARAZİMİN ÜZERİNDE KEŞİF YAPIYORUM ZAMAN GEÇİRİYORUM BURADADA PAYLAŞMAMIN SEBEBİ BİLGİLİ Tİ YE ALMAYACAK KİŞİLERDEN BİLGİ ALMAK SAĞLICAKLA Suboxone

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Kardeşim345 arazinin kendinizin olması avantajdır. rahat hareket edilip çalışma yapılabilir. Ama öncelik hedefimiz buradaki yaşamı çözebilmektir.her şeyi ile iyi bir araştırmaya girmek gerekir.kimlerin yaşadığı örf ve adetleri ölçüleri ağırlıkları defin işleri gibi bir çok faktörü çözmemiz gerekmektedir. Bir yaşam olduğu belli bir şeyleri saklama olasılıkları çok fazla arazideki değişik yapı ve şekil arz eden kayalarda cihazla değerli aramanızda fayda olabilir. Size önereceğim son nokta olarak kullanılan bir yerin çok yakın bir yerinde iri ve kalın bir oyma ve yahut değişiklik iz vardı. Mağara dediğiniz yerlerin içinin fotolarını çekin mezar odaları olabilir.

acemi345

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 182150Ekli dosyayı görüntüle 182151 ilk fotoraf aşşadaki mağra ikinci fotoraf işaretin bulunduğu mağranın sonu burada birileri çalışma yapmış gizliden kim olduğu belli değil oymanın bulunduğu mağranın sonunda anam veremediğim bi uzantı var ileri doğru fotorafını paylaşmıştım 3 metre uzunluk 50 cm genişlik sadece kol girebiliyor deliğin sonundada murç izi var tavanda bolca örümcek mağraların içi harfiyatla dolu ve ilk mağrada taş örme işçiliği var ama yapı sert değil elinle bile sökebilirsin ustalardan cevap bekliyrum28karayel28

Son düzenleme: