Merhaba ustalar.....

Goldboy

Yeni Üye
Arkadaßlar toprak altından sadece baßları dışarda iki adet göğüs. Sol göğüs normal ebatlarda sağ göğüs daha küçük araları 1 metre civarı. Arazi dağ yamacı ve dik. Biligisi olan ustalarım lütfen yardım. Saygılar.

poseidon2023

Uzman
hoş geldin resim olursa daha iyi olur cevre resmi ile

kaç metre alttan çıktı büyüklügü ne kadar bilgi ver bali

Goldboy

Yeni Üye
Ustalar çok derinden çıkmadı. Ama net bir şekilde kadın göğüsü. Köylü su arkı kazarken çıktı uzun bir süredir öylece duriyordu. Merak ettim acaba değerli birşeyler olabilir mi diye yakında araziye gidip resimleyeceğim umarım toprak altında kalmamıştır neyin işareti olabilir sizce.

S:W:A:T

Editör
Dostum genelde kadın göğsü kapak işaretini anımsatır biri diğerinden farklıdır genelde dediğin gibi zor ayırt edilir . Renk farklılıklarıda olabilir . 2 girişi temsil eder hemen çevresindedir zaten . Muhtemelen 2 mezarın var . Ama fotoğraf gerekiyor yinede . Goldboy

Goldboy

Yeni Üye
Svat dostum dik bir dağ yamacında ve hemen yanında bir kayalık var sence kayalığamı yogunlasayım yoksa toprağamı. Bu arada tekrar üstüne toprak gelmiş olabilir üstü açıksa fotosunu yayınlayacağım.

sarıkayalar

Bilgili Üye
Olduğu yerde araştırma yap uzakta arama derim yinede görmek lazım

deli firat

DOĞACI
Kardeş fotoları yükle dediğin işaretse ölçüm işiyle çözülür işaret doğal değilse selametle

Goldboy

Yeni Üye
Arkadaşlar birtürlü foto yükleyemedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

S:W:A:T

Editör
Farklı medya ve uygulama yöntemiyle ileşime geçmek kesinlikle yasak ... Site içerisinde nasıl fotoğraf yüklenmesi konusunda bilgiler mevcut adım adım ilerleyerek yayınlayabilirsiniz ....