meryem anayi bile istismar etmisler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Sivas'ın Gemerek ilçesinde sahte "Meryem Ana" heykeli ile dolandırıcılık yapmaya çalışan 3 şüpheli yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, Adana'dan ilçeye gelen M.Ü, H.A. ve F.E, tarlasında çalışan yaşlı bir vatandaşı "biz define arıyoruz, istersen senin tarlanda da" ararız diyerek ikna etti.
Şüpheliler daha sonra define aramada kullanıldığı iddia edilen sarı renkli metal çubuklarla tarlada bir süre define aradı.
Yaşlı vatandaşın dalgınlığından faydalanan şüpheliler, yanlarında getirdikleri 5 adet altın görünümlü sahte "Meryem Ana" heykelini toprağın altına gömdü.
Daha sonra define buldukları numarası yapan şüpheliler, tarihi eserleri yurt dışında satmaya götüreceklerini ve paraları bölüşeceklerini belirterek, tarla sahibinden masraflar için 10 bin lira istedi.
Tarla sahibinin durumu paylaştığı damadı olayı polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine çalışma başlatan Gemerek İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, M.Ü, H.A, F.E'yi gözaltına aldı. Şüphelilerin aracında arama yapan polis ekipleri araca gizlenmiş altın görünümlü 5 adet "Meryem Ana" heykeli, 6 sahte altın bilezik ve define aramada kullanıldığı iddia edilen sarı renkli 4 adet metal çubuk ele geçirdi.
Şüpheliler emniyet müdürlüğündeki işlemlerinin ardından çıkarıldıkları savcılık tarafından serbest bırakıldı.

sandalci14

Operatör
bende 3500 yıllık incille dakyanusun kutsal kasesi var 7.000 verene gösteririm.manevi değeri büyük olduğundan satmıyorum ustam

sandalci14

Operatör
millet manyakmı benim gibi birini başına bela alacak:) yüksek mevkide adamlarımız var 11. katta cam siliyor ustam birazdan inecekler

sandalci14

Operatör
ben yazacaktım aslında yazım kötü ustam)

Son düzenleme:

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Hırsız isen,dolandırıcı isen,art niyetli kötülük barındıyorsan, bunların suçu yok güzel memleketimde. Çanta gaspçısı yakalanır,iki polis götürürken, sunucu elinde mikrofon sorular sorar, arka fondan haberi okuyan spiker 16 tane sabıkası olduğundan bahseder..
Ama hiçbir haber, 16 tane sabıkası olupta,17. sini işleyen şahsın neden halâ dışarıda olduğunu sorgulamaz.
Sistemi sorgulamazsan,çarkı sorgulamazsan, sinkov alır geçersin.. Sonra sadece onu satan bakkalı işaret eder gösterirsin..
Sonra bu sivriler daha da cesaretlenir,daha da sivrilir ve bu böyle devam eder...