Mezar hediyesi taze

Dogo

Aktif Üye
Ben ne olduğunu sana anlatayım... fakat uzun olur..onjn için kısa anlatacağım... arife tarif gerekmez ...bu bizim definecilik işi çok suistimale gelen 1 konu... burada üyeleri olabildiğince uyarıp bilgilendirmeye çalışıyoruz..... bunun ne olduğunu söylüyorum... yorumumu kısa olsun diye anla diye az ve öz yazıyorum.. iyi vs dikkatli oku ......
Sen mezarı erken açmış sin o mezarı onu oraya koyan kişi kendine 1 tane av bulduğu zaman haritayla beraber gelip bunu bulacak ..ve haritayı ona ben uğraşamam deyip ücret karşılığı kitleyecekti... av da bu numarayı yiyip haritaya para verecek ve elinde kalacaktı.... sen şimdi 1 işinin oyununa çomak sokmuş oluyorsun ..... başka mezarlarda baksan aynısı veya benzeri bulursun.....
Rast gelsin iyi formlar
şimdi üstad ben bu işi yeni yapmıyorum açtığım yeri ne zaman dan bu yana ellenmediğini biliyorum bu yer ler en az 500 sene lik ve ellenmemiş vaziyette şimdi sahtecilik yapanlara her daim karşıyım elimle topraktan çıkarmazsam ne başkasına gösteririm nede elime alırım dediğin bir yerde mantıklı ama bir çok yerde bunlardan ve göz yaşı şişesi çıkarken bende bu mantığı çözemedim alıcı var fakat ne olduğunu bilseydim ona göre ya koleksiyonuma koyarım yada satarım bilgilerin için saol ama bizim buralarda haritaya para verecek adam bulamazsın ben dahil kendim çıkarmadan da İnan mam burası nekropol bölgesi o yüzden bilgi edinmek istiyorum yorumun için teşekkürler