mezar işareti mi ustalar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bosluk tespiti yapacak bir usta bul.
Bosuna kendini yorma.
Once tespit sonra islem.

Genel olarak yuvarlak oymalarin mezarlari verimsizdir. Bu da bir gercektir.

tncysmn

Aktif Üye
Hemşerim konularına bi göz attım genelde düz zemindeki kayalarda veya onları açarak altında bişey arıyosun ancak; bu şekilde bi sonuca varmak Zor varsan da ustanın dediği gibi mezardan değerli bişey çıkması da Zor. Çekiç köyü tarafında mısın oralarda en kral Zemin altı meZarından çanak çömlek ve taşlardan kolye çıktı. Taşköprünün köçekli çekiç karacakaya kırha gibi köyleri olan bölgesinde çıkan mezarların geneli hep değersiz olmuştur orta hallileri. Altın olarak kıymetli bişeyler bozarmut boyalı bulak kayadibi tarafındadır buralar sert ve aşırı kayalıktır ancak altın madeni acısından zengindir.bulak köyünün yanında beş sene maden şirketi altın çıkardı ve şu an boyalı köyünün altındaki iprim çayı denilen yerde maden için sondaj çalışmaları var.
senin için sorun yoksa bana bulundugun köyü söyle ben sana yer için yardımcı olurum varsa elimizde

yılmaz37

Member
hayırlı cumalar ustalar yok mu başka yardımcıolacak

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam çıkan işaret kadarı ile kazama ustam güzel fikirlerini paylaşmış Lakin daha fazla yorum için daha fazla kayayı ortaya çıkarman lazım. Anladım ki sen burası ile uğraşma düşüncesindesin. O zaman sen traktörle 3-4 kere onun etrafını sür sonra toprağını çıkar temizle bak bakalım kaya devam ediyor mu yoksa göründüğü kadar mı? devam ediyorsa resimle yükle. Yok eğer göründüğü kadar ise resimde kazama ustanında gösterdiği merdiven altına işlem yap gerisi Allah (C.C)'ın kaderinde yazdığı kısmetindir. Selametle

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Amin ecmain

yılmaz37

Member
üst tarafı su kanalı ustam toprakdan onun için su çekiyo içine

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
üst tarafı su kanalı ustam toprakdan onun için su çekiyo içine
- Dikkatli olun herşeyden önce can güvenliği !
Görünen kadarıyla açıldıkça birşeye benzemeye başlamış ve açılan taraflar güneşte kalanlar kuruyunca daha belirgin kireçimsi bir hal almaya başlıyor bu da normal olmadığını burda birşeylerin yapıldığının ispatıdır tabi orda olan sizlersiniz sizin yorumlarınızın ve düşüncelerinizin de önemi büyük ..

yılmaz37

Member
taşdan kopan bazı parçalar horasana benziyo ustam içinde karışımlar var siyah kömür gibi. o taş parçaları biz çalısırken kopan parçalar taşın üstünden kırılan..