Mezar işareti mi?

Boş gezen

Yeni Üye
Poseidon usta son resimde ayagin oldugu yeri ve karsisinda diktortgen bi kare cizmissin kasa olmasindan mi supheleniyorsun

poseidon2023

Uzman
Üzerine yazdım sanıyordum

Yuvarlak icinde olanlar arazide deyerli mezarı gösteriyor dikdörtgen icinde olan orda yazı var ayagın oldugu yerde işaret var
Boş gezen yeterlimi

Cevre resmi cek arazıyi görelim

Boş gezen

Yeni Üye
Rabbim razi olsun ustam en kisa zamanda resimleri atarim ya 1 aydir kaya kasa ariyoruz orada lakin cozemedik harfler falan isaretler karisik bi toparlayamadik

Boş gezen

Yeni Üye
Ustam arkadasla birlikteyiz yer ikimizin ben bugun uyelik actim zaten bu konularda yeniyiz bilgi edinmek amacli siz ustalarin engin bilgilerinden faydalamak istiyoruz musadenizle tabi ki

Boş gezen

Yeni Üye
Burada kaya mezar ve kasasinin olabilecegini soylediler bizde bize yardim edecek ustalar ariyoruz mezarin ve kasasinin nerede olabilecegine dair fikirlerinizi bekliyoruz

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konularınızı Düzenledim aynı konu üzerinden resim yükleyin ve bilgi alınız . Birde bir kaya var sabit değil bu nedir mezar taşımı diye konun var o taşda bu bölgedemi .

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
etrafta tarla var taşlar ordan toplamada olabılır bu yuzden once bosluk bakmalısınız

Tb880

Member
Yuvarlak oymalar mezar işareti o işaretin 25 merte alanı geçmez mezarın olduğu yer taşların olduğu yerde yaşantı yerini simgeler ama o taşların olduğu yeri bşr kırcalayın

Pscyhe

Engellendi
S.a. kardesim simdi resimlerde gozuken mezarlik alandasin burda yapilacak olay tespittir.zaten bi cok mezsr resimlerde yerini belli ediyor.varsa cihaz yoksa iyi cubuk kullanan biriyle tespit olayi.ama soyle biseyden bahsedeyim isaretlere iscilige bakinca cok umutlanmayin derim guzel biseyler cikar mi orasi soru isareti ama tecrube anlaminda size cok sey kazandirabilecek bir alan.arastirmanizi bolgede yapin ortalama 2 mt derinlik olayi olur ufak tefek seylerle karsilasabilirsiniz..