Mezar mı koltuk mu? Yardımcı olur musunuz ustalarım?

Hazin

Member
Tşk ederim ustalarım Bi kaç tane foto daha var onları da atacam. Bölgede göze çarpan çok şeyler var çekemedim hepsini çünkü bayağı çok. Belirttiğiniz yerler için teşekkür ederim, hepsi ile ilgili net fotoları kısa zamanda gidip çekecem.

Hazin

Member
Marco kazama posedion ve diğer ustalarım yorumlarınız ve tespitleriniz için teşekkür ederim. Bende her hangi çubuk ve alet yok malzeme konusunda sıkıntım var. Ben yakın zamanda tekrar bölgeyi detaylı çekecem sizler için. Başka belirtileriniz var ise sevinirim saygılarımla.

Marco

Bilgili Üye
Hazin ustam, ordaki yerlerde boşluk tespiti yaptiktan sonra işleme başlamanız daha iyi. Ustam malzeme lazim, çubukla bakmaktan anlamiyorsaniz iyi bir çubukçu lazım.Burda iş çok. Tespit yapilmadan rastgele kazarsaniz işin içinden çıkamazsınız.

poseidon2023

Uzman
karanbole calışmayın anlamı yok önce tespit cubuk kullan mayı bilmiyorsan bu işide devamlı yapmak istiyorsan millete gebe kalacagına cubuk kullanmayı ögrenecen mantıgını anlayıp bol pıratik gerisi gelir el pıratikligin varsa çabuk kaparsın

ismimi dogru yazarsan bildirim gelir cevap veririm

Hazin

Member
kazama ustam vala yer o kadar bol ki yani çok geniş bir alan fakat detaylı çekemedim demek başka sefere inşallah hal ederim. İlk fotoma bakınca sağ tarafta kolduğa benzer bir ekleme taş var sanki bakabilir misin ustam. İlk foto olan

Hazin

Member
Tamam poseidon2023 ustam. Bazı yerler daha var seni rahatsız ederim artık hakkını helal et ha?

poseidon2023

Uzman
ögrenmek isteyene elden geleni bildigimi anlatırım baş tacı aga