Mezar steli ile alakalı

aslanbey

Bilgili Üye
Hızlı cevap iconu calışmıyo basuyorum

aslanbey

Bilgili Üye
ustalar resımler

bır resımdaha var asıl stelın oldugu yukleyemedım yukleyecegım sımdı

aslanbey

Bilgili Üye
ustalar yuklenmıs ben yuklenmedı zannettım bıraz uzak resım yakınlastırmanız lazım elımde baska foto yok cunkı

aslanbey

Bilgili Üye
The Thing deli firat Mal bulanındır@kazama resimler geldi ustalar bakabilirsiniz sunağın önünde boşluk aldık diş gibi olan taşı yerden ben söktüm yarısı dışarda idi diğer tarafa stelin olduğu yerde boşluk bakmadık

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bır resımdaha var asıl stelın oldugu yukleyemedım yukleyecegım sımdı
Tamamdır atış serbest.alani faraazi gozkarari.ondonum.kadar çevir kafanda.ictendisa dıştan içe sağlamasını yaparak.boşluk tespiti yap.halka şeklinde düşün.tasin.ilkhalindeki pusula yönü tayin adilerek diğer mezarları bulursun.kendin csliscakssn aşamalardan haberdar ette destek atalım bol nasipler kolay gelsin.

aslanbey

Bilgili Üye
buresımlerı yuklemek ıcın ıs yerıne geldım pc ısyerımde ıdı yardım edersınız artık ustalar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
buresımlerı yuklemek ıcın ıs yerıne geldım pc ısyerımde ıdı yardım edersınız artık ustalar
Percinlensin ozaman dükkana gitme zahmetine değsin...
Tamamdır atış serbest.alani faraazi gozkarari.ondonum.kadar çevir kafanda.ictendisa dıştan içe sağlamasını yaparak.boşluk tespiti yap.halka şeklinde düşün.tasin.ilkhalindeki pusula yönü tayin adilerek diğer mezarları bulursun.kendin csliscakssn aşamalardan haberdar ette destek atalım bol nasipler kolay gelsin.