Mezar

R00T

Profesyonel
Co Admin
Yani değirmen alanını buldun mu ? Ben işaret hariç yakından bakmak hiçbir zaman taraftarı değilim.Yakın çekiyorsunuz alanı göremiyoruz . Kompozisyon olayı Farklı birşeydir.İlla Alana göz hükmedecek.Yerlerin talan edilmişe benziyor biraz. Allah hayırlara tebdil eyleye inşaAllah. Ustalar bi baksınlar . Ben az alana hükmedebilecek uzak fotolar görmek isterdim.Lakin fikir ustalarındır.

R00T

Profesyonel
Co Admin
peki cihaz ve çubuk desteği alıp bakabildin mi? az yüksek bir yerden durda bi kaç değişik açıdan çek alanı görelim.Fotoğraf üzerindende oyma ve kanal işaret olarak gördüğün yerleri programda işaretle paylaş inşaAllah daha güzel gidişat elde edilir.

adszz

Member
şimdi bu kuyu mudur sizce mezar mı kuyu ise bu oyjk ne işareti onu çözemedim. Çubukla baktım bu oyuğun altını boş gösteriyor. Altta giriş yeri var daha insan girmemiş küçük delikler var bu kayanın altına doğru gidiyor timülüs gibi bir şey düşünüyorum R00T

R00T

Profesyonel
Co Admin
Abiciğim tümülüs yığma toprak tepe olur yada taş yığma .Şöyle düşün küçük bir ev üzeri yığıla yığıla bir dağcık halini almış.Ama sen dediğim şekil fotolar ekler isen inşaAllah ustalar yardımcı olcaklar.

adszz

Member
Cann havuz içi, mavi ile çizdiğin yeri ortasından başlıyor

adszz

Member
Temizleyip boşkuklarıda kontrol ederim. V işareti vardı çoğu yerde bilen var mı acaba? araştırmalarıma göre bizans mezarlarına benzettim sizce ne mezatına benziyor birde çekmediğim 1.50 2 metre uzunluğunda mezarın başında taş vardıişaret yok üzerinde doğuya bakıyor. Cann R00T The Thing