Mezarı bulduk girişi bulamıyoruz

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Birinci parti gonderdiginiz fotolarin en sonuncusundaki kaya yuzeyini hali yikamada kullanilan tahta fircasi ile yikayip yakin cekim fotolayin.cok net horasan kullanimi ve yon bilgileri mevcut .son fotoya gore hemen sag yonde olabilcek ustu kaba trasli zemindeki duz satihi bulmaya bakin yeni fotolarinizi bekliyoruz.kolay glsin.

murat38

Yeni Üye
kardeşim hayırlı olsun benim naçizane tavsiyem 20 -25 metre arası yılan kamerayı havalandırma deliğinden aşağıya gönderin giriş olarak ne tarafa yönlendiyor yada odalar dolumu boşmu görürsünüz girişi bulamıyorsanız en iyi yol tedbirinizi alarak havalandırma deliğinde aşağıya inmek metan gazı olmayacaktır

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Oturma tasi gibi dediginiz kayayi iyice temizleyip iz emare varmi diye ve bosluk bakabilirmisiniz. O kayada mezar olma ihtimali gorunuyor. Diger detaylara kiymetli ustalarimiz zaten deginmisler sagolsunlar. ALLAH u teala kolaylik versin selametle kalin.

Nasuh294

Yeni Üye
bende artık kanaat getirdim bu define cihazları sahilde bozuk para bulmak için yapılmış.hele cubuktan nefret ediyorum.bi gün yanınaza cubuk ustası gelirse gösterdiği yeri ona kazdırın.:) konuya dönecek olursak alan karışık ve gözde bir yer soygun yeme yüzdesi çok yüksek.
Bence soygun yeme olasılığı çok az yani Osmanlı döneminde soymadılarsa yada ondan önce soymadılarsa bu devirde soyacak hiç bir insan yok buraya ilk ayak basan olmasakta ilk Çalışanlar biziz bizden başka kimse çalışamaz burada o yüzden umut vaad ediyor bize

Nasuh294

Yeni Üye
Hocam gerçekten dizinde gösterdiğiniz 3 yeri bende düşündüm yanımdaki arkadaşlarada söylemiştim fakat zamanımız yetmedi ve aşşa tarafta çok bulgular var kendimde amatörümdür yanılıyorum diye üstelemiyordum fakat beni çok açıklığa kavuşturdunuz Hocam size çok teşekkür ederim.
Ve 3. Olmalı dediğiniz yer dağın burun kısmı ve Ordada buluntular var Hocam

Son düzenleme:

poseidon2023

Uzman
aga en BÜYÜK işaret arazidir baktıgın zaman görmesinide biliyorsan burası mezarlık vatandaş burda odalar şurda bu var tek tek görüp tespit etmek gerekir benim işim bu bazı arkadaşlar abi sende hoçalik mı var diyor yok ulennnn senelerin tecrübesi diyoruz

konuya dönek calışmadan gocunmayan insanı severim elimden gelenide yaparım sen resimle dedigim gibi noktaların burası dedigim şekilde tespit edecen cubuklar ile sonra Ya bismillah deyip başlıcan

sahtedostlar

Member
bence burada bişey yok

bence burada bişey yok bedavaya çalışırsınız

grasviti

Member
Foto cekiini begenmedim resimleri aralikli bosluk koayrak yukleyin ayruca cikan isaretleri supurge ile supurup tekrar cekin yön işaretleri mevcut j oval olan tasin ustunude suburun ve genis acili fotolayin