Mezarlık alan (Tahmini)

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Fotoğraflar da şurasıdır diyebileceğin bir yer kadraja girmişmi ustam
usta dikdörtgen oymanın olduğu kayayı ayrıntılı resimlesin orda tek işaret dikdörtgen değil sağ ayağının ucunda da işaret var gibi seni hedefe götürecek kaya bu kaya bunu ayrıntılı resimlesin etrafını da resimlesin takribi 6-10 metre civarında olması lazım adım hesabına vursak arazide atabilceği adım kısıtlı 68 cm den atsa 10-15 adım etrafında derim taş nerde onu da görmek lazım ona göre arkasında yada önünde diyebiliriz burda sadece işaretli kayadaki bir tek işaret var. genelde 6 metre önünde 2,5 metre -3 metre derinde çıkıyor dedimya biraz daha ayrıntılı bakmak gerek

Karabulut

Operatör
Devenin arkasındaki kayada şüpheli duruyor Orayıda incelemek lazım

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@APOLLONUS ustam, mezarlar ayrı ayrı değil sıralı. girişi bulursan 5 odayada ulaşırşın. yere paralel düz kaya gibi biryerden olmalı, biraz toprak çıkarman ve kaya kırman gerekebilir.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Zemin altı oda mezar.
Bulması da açması da ömür törpüsü.
Kural olarak odaya giden yol sunağın altından geçer.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
İşaretlediğim yerler yama yada kapatma gibi görünüyor. Cihaz varsa yokla ustam. Cihaz yoksa ses yoklaması yap. Bölge güzel bir yere benziyor. Hakkında hayırlısı. Kare oymanın yönlerini kestiremedim güney ya da güneydoğu yönünde giriş ara. Çok uzak değildir hemen dibinde ve çok fazla derinliği yoktur. @_Mithra_ ustamın da dediği gibi biraz toprak ve kayalar ile uğraşırsın. Devenin kuyruğunda da aynı işaret görünüyor sanki. Onunda resmini görünce değerlendirebiliriz belki. Hayırlı forumlar
IMG-20221005-WA0020.jpg