Mezarmi acaba

Asb

Engellendi
Tesekkurler incelerim @mitalogy ustam

maksim

Engellendi
odanın içindesin kaba yontu örme duvarı del bak boşluk varsa diğer odalarda vardır .....kemer taslarında tonoz yapıda tahribat yapma altında kabirsin !

Asb

Engellendi
maksim ustam matkap yada hiltiyle calisamam bu bolgede ama duvarda calisma yapmaya calismayi dusunuyorum ams o duvarinda uzerime gelme ihtimalide var altinida alssm ustunude alsam oyle bir tehlike var bakalim))

maksim

Engellendi
@maksim ustam matkap yada hiltiyle calisamam bu bolgede ama duvarda calisma yapmaya calismayi dusunuyorum ams o duvarinda uzerime gelme ihtimalide var altinida alssm ustunude alsam oyle bir tehlike var bakalim))
duvarin en ust iki tasini al belli olur hem girişi sağlamış olursun ...asagidan alirsan üzerine gelir tabiki !

Asb

Engellendi
Ustalar s.a arkadaki duvarda calisma yaptim ama normal duvar arkasini ufak taslarla doldurmuslar onunda arkasi toprak.ama sivasinda horosan yok fakat gunumuz harcida yok.topraktan birazdaha sert normal harctan birazdaha yumusak bir harclamayla yapilmis. Yandaki kemer taslarina dokunmadim amaa kemer taslarin yanindaki ormelerde harclama kullanilmamis direkt olarak oturtma hepsi.ama oturtulan taslar cok duzgun kesilmis yanliz tas deyil gunumuz hitong a benziyor sarimsi kirilmaktan ziyade ufalaniyor gidi ama cok duzgun kesilerek yapilmis ne dersiniz calismaya devam etmelimiyim. simdiden tesekkurler ustalarim!!

maksim

Engellendi
Ustalar s.a arkadaki duvarda calisma yaptim ama normal duvar arkasini ufak taslarla doldurmuslar onunda arkasi toprak.ama sivasinda horosan yok fakat gunumuz harcida yok.topraktan birazdaha sert normal harctan birazdaha yumusak bir harclamayla yapilmis. Yandaki kemer taslarina dokunmadim amaa kemer taslarin yanindaki ormelerde harclama kullanilmamis direkt olarak oturtma hepsi.ama oturtulan taslar cok duzgun kesilmis yanliz tas deyil gunumuz hitong a benziyor sarimsi kirilmaktan ziyade ufalaniyor gidi ama cok duzgun kesilerek yapilmis ne dersiniz calismaya devam etmelimiyim. simdiden tesekkurler ustalarim!!
çevre resmi ekle

Asb

Engellendi
maksim ustam denizin 30 mt yukarsi denize bakiyor onu cevresi hep mezarlik gunumuz mezarligi.

maksim

Engellendi
eski dönemlerde acilmiş hatta dönüşümlü olarak kullanılmış (hayvan damı) bir mezar odası , en sonda kemerli yapıyı oluşturan taslarda çikinti yapan çeperler varya onlar karşılıklı iste o çeperlere sedirlik yerleştirilir yani meftanın yattığı istirahat ettiği yer , uçmuş ama zeminde araştırma yapabilirsin ....

Asb

Engellendi
maksim ustam tamamda bu adamlar neden burayi hic acilmayacakmis gibi disarfan ormus kapi birakmamis ve kapatmis tamamini .ona takildim.

Asb

Engellendi
))) dusunmedim deyil ama cok guurultulu bir is o))) yardimin icin tesekkurler.!