Milas bafa golu cevresi bilgi

BilgiliAnne

Member
Milasin dogasi ozellikle milas bafa golu cevresi cokkk mukemmel ve taslikkkk dikkat cekici oralarda varmidir birsey yada daha once tecrubesi olanlar acaba benim gorduklerim yanlismi dogrumu gormusum muazzam bir manzara her yer tasss dag tas ilginc taslarla dolu

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Milasin dogasi ozellikle milas bafa golu cevresi cokkk mukemmel ve taslikkkk dikkat cekici oralarda varmidir birsey yada daha once tecrubesi olanlar acaba benim gorduklerim yanlismi dogrumu gormusum muazzam bir manzara her yer tasss dag tas ilginc taslarla dolu
Doğru görmüşsün Bilgilianne, eksiği yok fazlası vardır, yalnız neredeyse tamamı sittir ve koruma altındadır.
Göl kenarı, yamaçları ve tepeleri mükemmeldir.

BilgiliAnne

Member
Doğru görmüşsün Bilgilianne, eksiği yok fazlası vardır, yalnız neredeyse tamamı sittir ve koruma altındadır.
Göl kenarı, yamaçları ve tepeleri mükemmeldir.
Sag ol kardeşim aynen öyle muazzam her tasta bir anlam var uzaktan aracla gidip gelirken pwk dikkatimi cekiyor taslar yamaclar heryer isaret hersey birsey anlatiyor nasil harika bir yer ama ben bos biraktiklarini duaunmuyorum dag tas tepe kim yok kimse yok benim gordugum?

kanije

Bilgili Üye
milas gömü konusunda son derece zengin bir bölgedir.lakin takip te çok çok fazladır.orada kilisede çalıştık.işlem yapıyoruz yağmur,fırtına,dışarı çıkıyoruz güneş açıyor.velhasıl kelam,yedirmedi devlet babamız
enteresan bir yerdir milas.
dikkatli ol yinede.

hades40

Bilgili Üye
Milas Bafa muhteşemdir özellikle kale ve çevresi 3 sene önce tek tek yaptim güzel emeği çıkıyor. Son derece dikkatli olmak gerek asker sürekli kolacan ediyor etrafı..

BilgiliAnne

Member
Sag olun kardeslerim ? ben sadece bakmakla ve hayran kalmakla yetiniyorum islem falan tapamam kadin basima ama dedimya arastirmaya gezmeye kesfetmeye bayiliyorum sansima hep guzl hayran kalinacak yerlerde yasiyoruz.. Dogaya tarihe inanilmaz asik biriyim

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Sag olun kardeslerim ? ben sadece bakmakla ve hayran kalmakla yetiniyorum islem falan tapamam kadin basima ama dedimya arastirmaya gezmeye kesfetmeye bayiliyorum sansima hep guzl hayran kalinacak yerlerde yasiyoruz.. Dogaya tarihe inanilmaz asik biriyim
Bende açtığınız tüm konulara aşığım.

Cann

Editör
güzel bir yer en son gördüğüm de suyun kenarında güzel kare oymalar vardı

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Konunun fotosuz olarak bu kadar yorum almasına maşallah diyeyim.fotosuz bölüme konu açanlara duyurulur.