millet çalışıyor

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
höyük selfisi :)

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@tatar26 ustam höyükten özçekim dışında ne çıktı ?
benim işim değil başka cengaver yapmış internetten mapstan höyükleri kontrol ederim bi baktım işlem yapılmış .... hemen gittim bi inceledim... bence bulamamış o kişiler

uluhan

Yeni Üye
sevgili defineci kardeşlerim size benden bir güzellik eger dediklerimde hakklı cıkarsam benide görün :d :d :d istanbul tuzla tersaneler bölgesinde bir kaç ay önce soylu mezarı buldular aynı bu bu zamanlardada 2 lahit daha bulundu bulunan yer eski rum köyü bilen bilir internet arastırın bölge işlenmiş define bakımından zengin oldugu biliniyor lakin insanlar bu konularda sizler kadar işin erbabı degil belki siz kardeslerime yarar detaylı bilgi cin mesaj atabilirsiniz ilgilenenlere hayırlı olsun saglıcakla kalın :)

Mehmet_mehmet

Engellendi
şikayet olmadığı sürece mobeseye bakmayan polis varken teker teker bütün sit alanlarını uydudan izleyecek ne personel var nede imkan . kültür bakanlığında müzelerde kültür il müdürlüklerinde personel yok , mevcut çalışanlarda kaçak kazı olsun diye dua ediyorlar . bu ülkede en büyük yolsuzluğu ve tarihi eser kaçakçılığını müzeler yapıyor . cezaevleri zaten dolu fetöcülerle , alışveriş olmadığı ve sit alanı tahrip edilmediği sürece korkmayın derim . ülkenin defineciler açısından resmen cennet zamanı çünkü kazarken yakalananlar bile hemen hemen herkes tutuksuz yargılanmak üzere serbest :)
Saygılar değerli ustam altına imzamı atarım