Minelab GPX 5000 yardım çok acil

ersann

Engellendi
tefik abi bu minelab modeli cok derin ve guvenilmez bir makine sen ta iyi bilirsin abi :200:

mehmet710

Yeni Üye
kolay gelsin arkadaslar benim bir arkadasta amerikan yapımı bir cihaz var cihazın ismini hatırlamıyorum oda taslara otuyor .ama soyle dusunun iyi taş heykel bulurkahkaha

Hasan.babalı

Yeni Üye
Bu Minelab en iyilerden biridir kullanması zamn ve sabır ister işte arkadaş da en sonunda kullanmasını öprenmiş daha işte ne olsun ki

116mehmet

Yeni Üye
mhmt0614@ konu eski ama bu minelap gpx 5000 taşa ötme sorununu nasıl çözdünüz bilgi verebilirmisiniz..

116mehmet

Yeni Üye
konu eski ama bu minelap gpx 5000 taşa ötme sorununu nasıl çözdünüz bilgi verebilirmisiniz..
Makinanın taşa ötme sorununu çözdüm rahatça ayrım yapabiliyorum
ama o kadar çok zaman ve tecrübe isteyen bir cihaz
benim daha bir sürü eksiğim var
eğer sende de varsa biraz daha sabret kullandıkça çalıştıkça öğreniyorsun

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Kardeş sahip olduğun cihaz en iyisi diyebilirim.sen ayarlarını yapamamıssındır.internetten ayarlarını araştır.anladığım kadarıyla daha önce cihaz kullanmamıssın onun acemiliğini yaşamış ve cihazın özelliklerini bilmeden cihazdan fazlasını istemişssindir.derin cihaz oldukları için ayrımları yoktur ses ile cevap verir onuda zamanla anlarsın.mineralden topraktan kolay etkilenmez kararlı bir cihazdır.

desa2221

Member
blder aradan yıllar gecmiş ama ben yinede yazayım o yıllar önce düşmüş göktaşı olabilir delipara