Minelab gpz 5000 90' lık başlık

Annabi

Yeni Üye
Selamünaleyküm ustalarım size bir konuda danışmak istiyorum. Minelab 5000 ile 90 lık başlıkla çöpü yani çivi cıvata ve diğer paslı küçük objelerin olduğu bir alanda bu çöpleri görmeden arama yapabilirmiyiz. Cevaplayacak ustalara şimdiden teşekkür ederim

Helios

Member
Selamünaleyküm ustalarım size bir konuda danışmak istiyorum. Minelab 5000 ile 90 lık başlıkla çöpü yani çivi cıvata ve diğer paslı küçük objelerin olduğu bir alanda bu çöpleri görmeden arama yapabilirmiyiz. Cevaplayacak ustalara şimdiden teşekkür ederim
Bende merak edıyorum .gecenlerde almaya niyetlendim
Kaç para çeksinler 5500 tl
Merdiven altı üretim sonuçta bu .
Bu kadar da olmaz...

indiana johns

Member
Bende merak edıyorum .gecenlerde almaya niyetlendim
Kaç para çeksinler 5500 tl
Merdiven altı üretim sonuçta bu .
Bu kadar da olmaz...
dediğin fiyatlara sahte bile olsa o cihaz alınmaz minelab görüntüsü verilir içinde 500 liralık sistem olur

indiana johns

Member
bahsi geçen cihaz altın arayıcıları için ideal kullanım sağlar size Otomatik özellikleri ve 6 arama modu vardır ancak tecrübe edilmesi gerekir.

[email protected]

Yeni Üye
İndiana cons ustam ben cihazı demiyorum arkadsın sordugu başlıgı diyorum.
murat usta var. 90’lık başlığı yaptığı bir çok kişi ve kullanan var kullananlara sorabilirsin. Fiyatta öyle çok uçuk değildi 1000-2000 arası birşeydi. Mesafe konusunda emin değilim videoları izlemedim çok

Helios

Member
murat usta var. 90’lık başlığı yaptığı bir çok kişi ve kullanan var kullananlara sorabilirsin. Fiyatta öyle çok uçuk değildi 1000-2000 arası birşeydi. Mesafe konusunda emin değilim videoları izlemedim çok
Ustam istersen bi daha arada sor kac tl imiş .

Annabi

Yeni Üye
Yokmu tecrübe eden bir usta bu başlıkla

1-) Büyük başlık küçük hedefleri zaten görmez. Görse bile küçük hedefleri anlayabilmek mümkündür.
2-) Cihaz kendi cihazınız değil ise, ilgili ayarları yapsanız dahi verim almanız zordur.
3-) Tak başlığı, al parayı beklentisi yanlış. Cihazla; velhasıl kelam başlıkla tecrübe kazanılması birinci şart.