Misafir defineciler okuyun

wtrk

Engellendi
google bot ları içinde çok azdır...kimi sitede bu botlar 300 kimi sitede 50...işte site farkı...botları yüksek siteleri küçümsemek kendini kandırmaktır...
kaan5557 ustam bu sözün bana ise; ben durumu açıklamak istedim ve siteyi küçümseme gibi bir durum söz konusu değil.

kaan5557

Engellendi
hayır sizin şahsınıza değil o anlamda yazmadım...ifadeyi güçlü kılmak adına genel herkeze bende dahil o anlamda...

yanlış anlamaya maruz olduğundan özür...

pelikan

Yeni Üye
Fotoğrafı nasıl yükleyeceğim yardımcı olurmusunuz

Dadas25

Aktif Üye
Güzel bir konuya deginmişsin ustam

Akkuyruksallayn

Yeni Üye
Degerli defineci arkadaslar ve define merakı olan arkadaslar üye olmadan konulara bakarsaniz sadece yazilanı okursunuz isaretin ne isareti oldugunu goremezsiniz uye olursaniz hem isareti hem yorumunu gorur daha cok bilgi sahibi olursunuz cozemediginiz isaretler varsa uye olarak konu acarsaniz elimizden gelenin en iyisini yapacagimizi goreceksiniz belki defineye cok yakin siniz ama isaretin anlamini verdigi yonu bilmediginizden defineyi bulamiyorsunuz bende sizlergibi uye degildim 1'5 yil once uye oldum simdi yoneticiyim sitede bir bilginin 100 kisiye faydasi olur bilinki siz degerli uyelerle bilgi paylasmaktan onur duyariz saygilarimla iyi formlar SARIKAYALAR
Düzeltme ve ekleme yapmak istiyorum müsaadenizle,
''....sadece yazilanı okursunuz isaretin ne isareti oldugunu goremezsiniz....'' kısmı maalesef geçerli değil. Üye olmadan önce yaklaşık bir ay dışarıdan takip ettim.
Hem işareti (resim, fotoğraf, grafik vs.) hem de yorum ve çözümleri büyük bir zevkle görüp izliyordum :)
Soru soran arkadaşların tekrar konularına dönmemesinden, olayın pozitif sonuçlandığını düşünürdüm :)

D

deniz_efe

Misafir
''....sadece yazilanı okursunuz isaretin ne isareti oldugunu goremezsiniz....'' kısmı maalesef geçerli değil. Üye olmadan önce yaklaşık bir ay dışarıdan takip ettim.
Hem işareti (resim, fotoğraf, grafik vs.) hem de yorum ve çözümleri büyük bir zevkle görüp izliyordum :)
Soru soran arkadaşların tekrar konularına dönmemesinden, olayın pozitif sonuçlandığını düşünürdüm :)
Hay Allah seni nasıl gözden kaçırmışım ben.
Hoş geldin Akkuyruksallayn.
Nik alırken sondan bir önceki harfi feda etmişin geçmiş olsun.
Umarım sitemizde kalıcı olur ve değerli paylaşımlarda bulunursun.
Tekrar görüşmek ümidiyle...

:3:

weejas

Moderatör
Moderatör
Hocam hos geldiniz. Bu tamameb site yonetiminin kararidir. Sarikayalarn yazdigi surecte resimler kapaliydi su an acik :) Yanls birsey yok yani ortada.

Akkuyruksallayn

Yeni Üye
Hoşbuldum :)
Harf sınırlaması varmış, farklı bir nickte almak istemedim :)
Estafurullah yanlışlık olarak yazmamıştım, gözden kaçmış olabileceğini düşünerek ekleme yapmak istemiştim :) Forum tarihine dikkat etmemişim :)

DaRtAnYaN

Yeni Üye
hocam iye olmayanlar fotoları görebiliyor, bununla ilgili düzenleme yapmayı düşünüyor musun