Muazzam İşçilik Üçgen Kabartma

eski

Editör
Kullandığınız dil hic hoş değil. Kahvehanede arkadaşınız yok karşınızda bel altı muhabbet yapasınız..
millet bedeva bilgiyle milyonların peşine gidecek , ne olduğu belli olmayan iki fotoyla milletin beyniyle oynayacak, yok öyle bilgi, beğenmediysen ban a basarsın .

dersu

Bilgili Üye
Bizim gençlik zamanlarımızda hızlı gideni araklamak için bir şifremiz vardı, IHLAMUR derdik kime hitaben söylenmişse kayıtsız şartsız bir an durup düşünürdü. Anlık yükselmelerin en iyi ilacıdır IHLAMUR.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
millet bedeva bilgiyle milyonların peşine gidecek , ne olduğu belli olmayan iki fotoyla milletin beyniyle oynayacak, yok öyle bilgi, beğenmediysen ban a basarsın .
20/03/2020 tarihine kadar arkadasa uyari verdim. Bu tarihe kadar giremeyecek siteye.
Site kurallari nicin okunmaz? Anlamakta zorluk cekiyorum...

grndga

Member
İnşallah bekleriz, girişin üçgenle bir alakası yok ,burası kaya mezar değil,anıt mezar. Giriş muhtemel çevrede zeminden ,en az 8,10 metre aşağı inersin. Hasbel kader girersen kesin zehirli gaz vardır. 6.basamakta ve son basamakta hediye olur onun dişında açıkta bir şey olmaz.İçerde olan odalarda gizlidir. En tehlikeli burası içeride gizli odayı açtığında oradada gaz olacaktır. Hiç fark edemezsin. Önce güvenlik.
Birde kare oymanın üçgen sağında ara mesafe 7 metremi?
dağ meşelik bitki örtüsüyle kaplı içinde kayalık bölgede.
Bilgisiz ve tecrübesiz yapılan her iş zaten tehlike arz eder. Heleki yer altı işlerinde alet erdevat kadar bilgi ve araştırmanın eğitimin fazlasıyla olması gerektiği inancındayım. Üçgen kare oymanın üst taraflarına düşüyor ama arada fazla bir mesafa yok dağ yamacı düşünün kayalık bir bölge. Gerekli tüm resimleri detaylıca yükleyecem

grndga

Member
Geriden güzel bir resimlemeyle işin boyutu bambaşka bir yöne gidecektir diye düşünüyorum. Şu görüntü eşliğinde o kanallar girişi sudan korumak için yapılmış diyebilir ve kaya yüzeyinde bir giriş emaresi aranabilir. Sonuç her ne olursa olsun, böyle meydan okurcasına, insanın gözüne sokarcasına belirgin bir işareti yapan medeniyetinde mutlak güvendiği birşeyler vardır. Tarihin en büyük defineci ve mezar soyguncuları Romalılar tarafından sağlam bırakılmışsa işciliği ciddi anlamda yıpratır. Ama buranın müjdesi bile adamı ihya eder.
Evet belirgin güzel bir eser işlemişler kayaya. Memleketimiz köşe bucak tarih kokuyor. Koruyup muhafaza edebilmek de bir kadar önemli tabiki de ama ne yazıkki zor.Bu yüzden bilinçli insanlar bilgili insanlar yetişmesi gerekiyor . O yüzden bu tarz platformlar kıymetli ve özel.

grndga

Member
burası sit alandır benim tahminim.
bölge sit alanı değil. mera arazisi içerisinde. Bölgemizde bu tarz bir sürü işaret olduğu için köylüler alışmış. dışarıdan gelen yabancı insanlarında bölge de yer tespit etmesi tespit etse dahi işlem yapması çok zor. arazi çok büyük bilen birileri eşliğinde keşif yapmak gerekiyor bölge bilinmediğinden dolayıda gelen giden yetkili yok.

grndga

Member
işlenmiş tıraş görmüş yüzeyler resimlerde tam olarak çekilmemiş sacede işaret yüzleri çekilmiş ne varsa bu ana kayalarda var benim şüpe ettigim ilk nokdalardan biri burası yoklamakda fayda varEkli dosyayı görüntüle 271955
bilgisiz ve amatör olunca insan çekim hataları eksik çekimler olabiliyor. Yüzey farklarını da işte arazide vakit geçirmeden insan anlaması biraz zor oluyor kayalığın her tarafını detaylı resimleyecem inşallah.

grndga

Member
Sag Tarafta gizli bir ücgen daha var sanki sag tarafin fotosu varsa yuklermisin.Birde sagda Giris var sanki resimler eksik.Birde alttaki karenin karsisinda ne var oralarida resimlermisin.Güzel yer ALLAH Yar ve yardimcin olsun.
İyi niyet ve temennileriniz için teşekkür ediyorum . Herkesin gönlüne göre olur herşey inşallah

grndga

Member
Bizim gençlik zamanlarımızda hızlı gideni araklamak için bir şifremiz vardı, IHLAMUR derdik kime hitaben söylenmişse kayıtsız şartsız bir an durup düşünürdü. Anlık yükselmelerin en iyi ilacıdır IHLAMUR.
Tabiki ıhlamurda anlık yükselenlere gevşemesi için verilen alternattif bir çare.Başka derman olma yöntemleride mevcut ıhlamur az kaldığı zzamanlarda.

grndga

Member
20/03/2020 tarihine kadar arkadasa uyari verdim. Bu tarihe kadar giremeyecek siteye.
Site kurallari nicin okunmaz? Anlamakta zorluk cekiyorum...
Yakışan ve gereği aslında tam da yaptığınız gibi ama bunlar tam olarak çözüm olduğunu düşünmüyorum.Farklı isim ve kayıt alarak site içinde yer alabilir. Böylesi insanlar: adap ve üslup bozukluğu yaşayan anormal insanların(arkadaş gibi) toplum tarafından dışlandığı takdirde toplumda yer bulamadıkları için normalleşme sürecine girmesi biraz da zor hatta imkansız olacaktır. Saatleerce günlerce tellinler yapıp buraya her gelen insanın iki resimle milyarları yer altından çıkarıp alma niyetinde olmadığını ( yani hayal peşinde olmadığını.. bilgi ve birikimin insanlar arası paylaşılmadıkça bir değeri olmadığını .. Herkes karşısındakini kendi gibi bilir sözüne istinaden burada gerçekten kaliteli.(bilgili kültürlü) bir sürü insan olduğu tabiki çürük elmalarında olduğunu bunları ayıklamanında basit olduğunu anlaması için okuyup araştırması gerek.Konularla herkes elinden geldiği kadar birbirine yardım ediyor.Herkese teşekkürlerimi sunuyorum..

KULT

Aktif Üye
Ustam çooook uzun zaman olmuştu u kelimeyi duymayalı.