Muğla ilimizden bir demett

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır valla ziyaret ederim hep cok gezdim..ama o anlatilan kehanet odasi ve tuneli goremedim suphelendigim alan var.tam ortada kuyu dedikleri bi alan var oaradan supheleniyorum cunku icinde 3 kapi oldugu soylenmisti ama oraya giremiyoruz.zamaninda bu yikik alana cok guzel bi dekarasyon yaptilar apollon tapinagini kapatarak bizden once inenler olmustur elbet.neyse ama genede gezilmesi incelenmesi tarih severlere heyacan veren bir alan bence..unutmadan birde merdiven var giriste orasi yikilmis altinda yazit cikmisti neden merdiven alti neden saklanmis onu bilemiyorum uzerindekiler okunmadan bisey denemez.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Valla bu sit alanlarinin hepsini gezdim guzel yerler insan gezdikce temiz hava aldikca oksijen seviyesi yukselince ne guzel dusunuyor cozumler uretiyor anlatamam sana..

Börükan Tatar

Aktif Üye
Aprodisias şehrindeki heykel okulu bu şehri eşsiz kılmakta. Müzedeki heykel çeşitliliğine hayran kalmıştım.

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
muğlada 4 yılım geçti bir fiil iyi bilirim zengin topraklar...

Kalomxxx

Yeni Üye
Karia ile tarihi bilgin çok iyi ise bana özelden msj yaz üstad biraz beyin cimnastigi yapalım seninle malbulanindir.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
muğlada 4 yılım geçti bir fiil iyi bilirim zengin topraklar...
Ustam cogu. ev villa triplex yerler heykellerin ve mezarlarin ustune insaa edilmistir.bilincli olarak .cunku arsam elden gider Sit alani olmasin diye millet basti betonu gecti.gercek bilgidir..

Kalomxxx

Yeni Üye
Ben karia ilgili yaklaşık 300 sayfalık bir bilgiyi paylaşmak istedim sadece bu saygılar