Nasıl yol izlemeliyiz yer güzel

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Son zamanlarda yüklenen resimlerin dar ve kısıtlı olması sebebi ile pek yorum almadıklarını görüyorum. Bu konu da aynı şekilde nasiplenecek gibi. Görüntülere göre doğal bir oluşum. Nedir ne değildir belli değil. İki ufak oymaya benzer oyuk ile çözülecek bir konuya benzemiyor maalesef. İşaret olduğunu düşünüyorsanız çevre resimleri ve bu alanın geriden resimlerini yükleyin. Bu şekilde doğal oluşum olarak görünüyor. Hayırlı forumlar

Kuşçuoğlu

Member
Son zamanlarda yüklenen resimlerin dar ve kısıtlı olması sebebi ile pek yorum almadıklarını görüyorum. Bu konu da aynı şekilde nasiplenecek gibi. Görüntülere göre doğal bir oluşum. Nedir ne değildir belli değil. İki ufak oymaya benzer oyuk ile çözülecek bir konuya benzemiyor maalesef. İşaret olduğunu düşünüyorsanız çevre resimleri ve bu alanın geriden resimlerini yükleyin. Bu şekilde doğal oluşum olarak görünüyor. Hayırlı forumlar
Hocam 4 fotorafla kısıtlı kalıyor plartform yoksa foto çok yukleyemedim

sandalci14

Operatör
bakılı alan irdelenmiş muhtemelen pek bişey yoktur tehlikeye düşmeden iç alan kontrol edilebilir. 5.paylaşım 1 resimdeki alan ön cepheden yakından incelenmeye değer benim ilgimi çekti. traşlı işçilikli düz kapak yada işaret iz varmı bakılabilir

kaplumbaga

Member
O nokta aciktaysa birsey kalmamış demektir
Dini bir alan orası şöyle birsey soylim kesimini biraz daha geniş tut tek yer orası değil KUZEY

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
El işçiliği gözüme çarpmadı

Cemov

Aktif Üye
Bence doğal rastgelsin.

Ledun

Bilgili Üye
İşaretlediğim yere dedektör tutun, çubukla bakın. Sinyal alırsan en fazla 1.80-2 metre.
Çubukla bakan tam üzerindeyken burada sarıkız var derse hiç uğraşma mineraldir.

20220430_023250.jpg