Nasip bol olsun İns iyi biseyler olur

Vatan

Bilgili Üye
Mal bulanındır usta tamam haklisin kusura bakmayin dedigin gibi olsun biraktim.Dostluk baki kalsin yemişim isi gücü

Ares-xl

Aktif Üye
Vatan buraları bir gömü işareti degil .
En fazla Mezar.
Gömüsü olan mezarları sence ulu orta yaparlar mı?Adamın değerli eşyaları varsa sence bukadar korumasız biryerde mi olur?
Her mezarda değerli eşya mı vardır?Bu romalıların vs.fakiri yokmuydu?
Adamlar değerlisi olduğunda koca kayayı oyuyor kapatıyor anlamayan uzerine basıyor, yanından geçip gidiyor.
Bu yığmalara defineci değil yoldan geçen biride mezar der ..
Sebebi bu kardeşim .

Son düzenleme:

kabakburgiba

Operatör
yav vatan ustam sen imdi öööölleee kur duruuuuu mu daldın bu yığmalara hiç bi alet edevatın yoksa bi taşa ip bağlada tut be ustam.yada çatal bi ağaç dalı yap kendine.su bulursun hiç yoktan.bu işte bi bit yeniği var ama dur bakam.:zuhaha:

Vatan

Bilgili Üye
kabakburgiba usta nediyim gercekleri konusunca bole oluyor tabiki seymi demem lazim uydudan baktik veya ruyamizda gorduk usta burda eski medeniyet kalintilari mevcut yakinlarinda yaninda desem mezar olmaz zaten sizin cubuk harici kullandiniz cihaz nedir ismi soleyin ustadim bilgi amacli sadece cubuklami is goruyonuz bide unutmadan calistiginiz ugrastiginiz eski resimler varmi biraz bilgi verin simdi dicen ki google veya sayfadan her istedigi bulabilirsin diye bilirsin

Vatan

Bilgili Üye
Bazi seyler tecrube ile kazanilir biz suphelendik bakmak istedik belkide bi hatamizda paylasim yapmak oldu kimin ne kadar tecrubesi var kimin ne kadar isciligi var bilemem bi kac yorum sohbet etmek istedim bu kadar bilgi fazla siyla Turkiye kurtaracak ustalar gordum her seyi en iyisi ile bilen ama sadece bildigi varsayim yapmakla kalmis tek dogrulari kendilerinin hayatini bile degistiremiyecek kadar dusuk

kabakburgiba

Operatör
@kabakburgiba usta nediyim gercekleri konusunca bole oluyor tabiki seymi demem lazim uydudan baktik veya ruyamizda gorduk usta burda eski medeniyet kalintilari mevcut yakinlarinda yaninda desem mezar olmaz zaten sizin cubuk harici kullandiniz cihaz nedir ismi soleyin ustadim bilgi amacli sadece cubuklami is goruyonuz bide unutmadan calistiginiz ugrastiginiz eski resimler varmi biraz bilgi verin simdi dicen ki google veya sayfadan her istedigi bulabilirsin diye bilirsin
vatan ustam senin gerçekleri söylemene kızmadık ki biz. bi sürü emek vermişsin,biz buna üzüldük.şimdi burasını kazarken bi yakalansan al başına belayı.olurmu olur.bunun için her türlü veriyi alın.iyi inceleyin.en son artık karar verip çalışın diyoruz.haaa sanane ben istediğimi yaparım diyorsan o başka.ben yığmadan,işaretten,falan hiç mi hiç anlamam.kusura bakma.

kabakburgiba

Operatör
Vatan ustam rahatsız oldu isen yazdıklarımdan hemen kaldırabilirim.

Vatan

Bilgili Üye
kabakburgiba usta yorum tekrar oku bi alaycı muhattabın rahattısız oldum neyse fazlada konuşup tartışma yapmak istemiyorum sen haklısın diyorum