Ne zor alem şu net alemi

GERMO

Engellendi
Selamun aleyküm ustalar ve kardeşlerim, Kuran bayramimiz mubarek olsun, zor bir alem değilmi şu net alemi, atıp tutmak serbest, yalan dolan serbest, kim kime dum duma misali, yine bir ustamin konusunda yazdığım gibi, yalan dolan film firildak insanlarla, klavye delikanlılari ile dolu bir net alemi, neler görmedik neler, bu sitemizdede var bu insanlardan A ismi ile gelip engeli yiyor, sonra B ismi tekrar geliyor aramıza, kurtuluş yok bunlardan, o değilde yönetimdekierin bile engelle banlamakla önüne gecemedigi bu insanlar için yazdığım yalan dolan insanlar sözüm yonetimdeki bazı ustaların zoruna niye gittide tepki gösterdiler anlam veremedim. Isim açıkla diyenlerde var, neyin ismini aciklayacaksin, ne resim var, ne kişilikleri ile ilgili bilgi var, bir kapıdan kovdugunda diğer kapıdan giriş yaparak yüzsüz bir şekilde klavye delikanliligi yapanlara laf etmişsem, bu sevgi saygı duyduğum insanlara ne oluyor diye günlerdir dusuncelerdeyim, kimsenin minnetine tribine ihtiyacım yok, bizler birbirimize sevgi saygı aşılamak için aylardır yıllardır kendimizi kanıtlamak için mücadele ederken, yazdığım yazıda ilgisi alakası olmayanların tepkili yorum yapmasına üzülmemek elde değil. Neymiş Özür dilemem gerekiyormuş, güzel kardeşlerim, ben sizleri yalan dolan yanlış insan görmediğim düşünmediğim halde, sizler kendinizi böyle bir insan olarak nasıl görürsünüz anlamış değilim, lafım yanlış insanlara olduğu halde, ben onlardan neyin özürünü dileyeyim, 1 yıldır sesime ses olun dedim, destek olun, bilgi verin dediysem eğer, karşımda bu vatanın bu sitemizin yüreği güzel üye ve kardeşim gördüklerimden istedim, bundan boyle kimseden bir beklentim yok, yuregi guzel birkac tane ustam kardesim bana yeter, baktım ve gördüm ki, bazıları için yaratana can kurban, bazıları içinse ne kardeşi, kim kime dum duma misali, üzüldüm inaninki, karşınızdaki insanı bilmeden tanımadan yargilayacaginiza keşke ne demek istediğini anlasaydiniz, yinede canınız sağolsun, Rabbim yanlış düşünceler içinde olanlara akıl fikir versin, anlaşılan o ki şu net alemi iyilik ve güzellikler adına bilgi yönünden bir nimetken, biz çok bilmiş bir millet olarak her zamanki gibi sınıfta kaldık yine, iyiki birkaç tane iyi yürekli güzel insanda gözümüz görüyor ferahliyoruz, ne diyeyim Allah cc akıl fikir versin, aklı fikri düşüncesi gittiği yol yanlış olanlara, doğrusu yanlışı, iyisi kötüsü, eğrisi doğrusu ile yinede iyiki varsınız, bizleri günaha sevaba teşvik edenler olmasa, nasıl tövbe eder, nasil dualarda iyilik hayr dileniriz, iyiki varsınız, Allah cc razı olsun sizlerden.

Son düzenleme:

eski

Editör
Hee @GERMO Heee

Mübarek bayram günü , 15 gün önce yazılanları gündeme getirip, gerginlik ortamı başlatıyorsun.

He dedik. Sen haklısın...

Son düzenleme:

gülbahçeli

Editör
net alemi demişken herşeyi kafaya takmayın hayırlısı deyin

GERMO

Engellendi
Kardeş benim kimseye kendimi inandirmak için takla atacak bir çabam yok, inanmayanin burda yorum yapmaya ne işi olur,
Hee @GERMO Heee

Mübarek bayram günü , 15 gün önce yazılanları gündeme getirip, gerginlik ortamı başlatıyorsun.

He dedik. Sen haklısın...

GERMO

Engellendi
Yoh lo yani disen ben güçlüyem hemi, Mal bulanındır ustam demekki adem44 ustam çibikle macun bulmuş, tövbe tövbe 50 mt kazacakmis, varmı bunun iksiri şurubu, sarı kantaron yagimi içti yoksam.
Aynen oyle ustam gidiciyiz demle çayını iç fazla kalmıcaz ah gidi ölüm olmasa 50 metre kazmasam ne olayım .

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Hayırdır GERMO abi neler oldu ? Neyi kaçırmışım ben ? yazdıklarına bakılırsa tadsız hadiseler olmuş şahit olmamış olmam hayra vesile imiş...