Neden hedefe ulaşmak zordur..?

baskentli0625

Yeni Üye
Arkadaşlar nedense çoğumuz yaptığımız işten sonuç alamiyoruz. Nedenini hiç merak ettiniz mi?? Maalesef bunun tek bir nedeni var oda çalışmayı bilmemek. Bu işi yaparken ya çok şansın olacak yada belirli seviyede ilmin olacak. Öncelikle yer tespitini çok iyi yapmamız gerekli. Benim önerim önce çubukla yer tespiti daha sonrada kaliteli bir cihazla derinlik tespiti yapmak. Diyelim ki tespitleri yaptık kazabilir miyiz sizce?? Bence hayır. Sebebi bu işin teknik yönünün bir kısmı birde bunun dini kısmı var. Burayı atlamamak lazım . Öncelikle çalışma xxxxxxxxx. son olarak ta 7 li yada 8 li Ayetel Kürsi çemberi oluşturmak gerekli. xxxxxxxxxxxxx Bütün bu şartları yerine getirmeden sonuç almanız çok zor ve xxxxxxx. olacaktır. Allah emeklerinizi boşa cikarmasin inşallah dediklerimi bir düşünün ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Allah allah : ))

bugünü kasıtlı mı yapıyorsunuz ya hu?

şu yorumunu düzelt kardeşim. xxxx kesimi falan. Ya da yönetici arkadaşlar müdahale etsin lütfen. Dallanır budaklanır. Bu kafa yarın öbürgün xxxx da kurban eder Allah muhafaza.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konunuz Düzenlenmiştir baskentli0625 Bilginize Anlatmak istediğiniz nedir anlaşılmıyor daha açık net yazın lütfen .

insan

Member
Sonuç alamam tabi bu işte para zaman bilgi nasip olacak tesisatın tam olacak yanındaki sağlam olacak bundan bir tanesi eksik olsun sonuca ulaşamazsın bu işte Ä￾ürüst mert olacaksın arkadaş

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Tamamen saçmalık.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
İslama aykiri olmayan bir seyi ugur saymak iyidir, caizdir.
Birseyi ugursuzluk saymak da caiz degildir.

500 yer gezdiysem 2-3 yerde ciddi sorun basimiza geliyordu. Hemen terkettik alani.
Her yeri sorunlu bilmek bu isi bilmemek demektir, tecrube esilmemis demektir.

Psikolojik rahatlama sagliyorsa, her gidilen yeri cevirmekte sorun olmaz, amma o cizgide guc kuvvet yoktur, sadece bir hat olusturur. Gucun kuvvetin yegane sahibi Allah cc.dir.
La havle vela kuvvete illa billahilaliyulAzim.

Bazi kelimeleri de ben xxxx ile kapattim.
Bu tur konular kesinlikle sorunludur. Genele samil olamaz.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
İslama aykiri olmayan bir seyi ugur saymak iyidir, caizdir.
Birseyi ugursuzluk saymak da caiz degildir.

500 yer gezdiysem 2-3 yerde ciddi sorun basimiza geliyordu. Hemen terkettik alani.
Her yeri sorunlu bilmek bu isi bilmemek demektir, tecrube esilmemis demektir.

Psikolojik rahatlama sagliyorsa, her gidilen yeri cevirmekte sorun olmaz, amma o cizgide guc kuvvet yoktur, sadece bir hat olusturur. Gucun kuvvetin yegane sahibi Allah cc.dir.
La havle vela kuvvete illa billahilaliyulAzim.

Bazi kelimeleri de ben xxxx ile kapattim.
Bu tur konular kesinlikle sorunludur. Genele samil olamaz.
Yanlış yerden başladın. Konu sahibinin yorumdan başlayacaktın xxxx koymaya
: ))

Ibrhm

Aktif Üye
Selamun aleyküm.hayırlı akşamlar ,aranıza yeni katıldım BulursamKader25 ustam çubuk kullana derslerinizi ilgi ile okuyorum sayenizde bir şeyler öğrendik Allah katkısı olanlardan razı olsun

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kardeşim herşeyi beceriksizlikleri eksiklikleri sakarlıklarınızı lütfen cinlere mal etmeyin artık değiştirin şu kafayı lütfen... İkincisi bu işte muvaffakiyet 1-Belge 2-Bilgi ( İşaret bilgisi ve tecrübe ) 3-Tıkandığın yerde cihaz desteği. ( Tıkandığın yerde ) 4-Sağlam koordineli zoru gördümü ıhh mıhh etmiycek ekip gerek.. Bunun içinde 1-Finansal özgürlük ( En azından belli bi seviyede ) 2-Zaman özgürlüğü. Bunlarda olmazsa olmazları bu işin. Arazide onlarca işe çıktım hala fırsat bulursam çıkmaktayım hocam şurada tılsım var burda şu var denen yerlerede gittim elhamdülillah daha 1 yer dışında böyle olağan dışı bişeyle karşılaşmadım. Malesef üzülerek belirteyimki böyle bişey duyduğumda bana çok komik geliyor çünkü hep yanlış çıktı doğru çıkmadı. Adam dandik bi dedektör tutmuş herşeye öten cinsten biras kazmış sonra dedektör oraya değil 1 mt yanına ötmüş vayy efendim mali cinler kaydırıyor :D gittim bizzat noktaya hanı mal nerde hani cinler sonra bu anlattığım hikaye bana anlatılıyor :D ve bu tarz şeyleri çok fazla duyar olduk hep aslı astarı yok. Hayırlı forumlar. Başınızı ağrıttım hakkınızı helal edin :)

Tastan

Editör
Ibrhm hoşgeldiniz BulursamKader25 ustamızın ve bu konudaki tecrübeli ustaların konularını titizlikle takip edin kendiniz bir çubuk yapın ve edindiginiz bilgilerle arazide test edin kendinizi sabırlı olun heryenigün yeni tecrübeler katacaktır başarılı olmanız dilegiyle..