Nolacak bizim bu sonumuz

Böyle geldi böyle gider.

Soru define işinde halimiz ne olacak sorusuysa!

Ben sana bir şey sorayım!

Bir çalışma yaptığın an yardım istediğinde sana sen kimsin diye hiç soran oldumu?

Eğer bu soruyu sana biri sormussa ya buldun ya bulacaksın. Kim olduğuna bağlı :(

Yada o kaza kürekle çok ugrasacaksın!
Kardeş çok üstüne geldik de nasip olmadı bize ya birileri hainlik yaptı yada anlaşamadık malı biri aldı götürdü.

LaTahzeN

Member
Bende işareti merak ettim anlatirmisin @LaTahzeN
abi işaret deglde soyle dıyım oyuklar coktu ve kaya cok ılgınc duruyodu benımde ılgımı cektı zaaten 3 4 gundur cevresınde kışın akan yazın akmayan bi şelale var yakınında yanı onun etrafında ısaret arıyorum o kaya parcasıyla ılgılendım bugun cok degısık durdugu ıcın

abi işaret deglde soyle dıyım oyuklar coktu ve kaya cok ılgınc duruyodu benımde ılgımı cektı zaaten 3 4 gundur cevresınde kışın akan yazın akmayan bi şelale var yakınında yanı onun etrafında ısaret arıyorum o kaya parcasıyla ılgılendım bugun cok degısık durdugu ıcın
Hadi bakalım kardeşim hayırlısıyla emeğinin karşılığını alırsın inşallah

LaTahzeN

Member
Ne işaretin var ki orada duruyorsun bir baksaydik
işaretim bugun bitane toka buldum onunda toka oldugunu @Kafkaslı üstadımdan öğrenmiştim cesitlı oyukları olan bı şelalemiz var elimizde suan için baska ibare henuz bulamadım. Yarın nasipse fotograflıcam selaleyı sızınlede paylasıcam dıger kayayıda fotograflarım umarım dogru yerdeyım dır.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeş çok üstüne geldik de nasip olmadı bize ya birileri hainlik yaptı yada anlaşamadık malı biri aldı götürdü.
ben her zaman derim Ben hiç bana inananı yarı yolda bırakmadım. Yarı yolda bırakanı da bir daha hiç adam yerine koymadım bu iş nasip işi dedim ve yola deva ederken hep yalan söylemiyeni ve kalbi zengin olanı seçtim

LaTahzeN

Member
Aslına bakarsanız soylede bir durum var ben dikkat cekmemek icin 2o tane kadar kücük bas hayvan götürüyorum cunku koylu halkını bılırsınız anında arar jandarmayı. Bir yer var sivri tepe diye koy halkının tabirinde. Bu sivri tepenın oldugu yerlerde emir evleri varmıs ve burası nın bır kısmına cam ekılmıs ama sivri olan yerine degıl oraya ulasan yolun yada arazının tam gırısıne. Sansımızada burdan dogal gaz hattı gecıcekmıs bu bolgede ne kadar ormancı varsa bu dogal gaz muhabbetıne tamda oranın onunde calısıyolar oraya gıremıyorum. Sizinle asıl fotogflarını paylasmak ıstedıgım yer ıste tam olarak orası karsısında hoyuk mü diyim timulus mu diyim 5 tane tepe var kendisi de diğer tepelere gore cok daha yuksekte ve kendısıde cok sıvrı etrafında kayalıklar var cımenler nadir bulunurken cevresınde o sıvrı tepenın bır kısmında cok yesıl ve taze durumdalar. İlgi ceken yanı cok ümitliyim ordan fakat iste giremiyorum suan ıcın.

ben her zaman derim Ben hiç bana inananı yarı yolda bırakmadım. Yarı yolda bırakanı da bir daha hiç adam yerine koymadım bu iş nasip işi dedim ve yola deva ederken hep yalan söylemiyeni ve kalbi zengin olanı seçtim
Aynen üstad bize inananı ne yarı yolda bıraktık nede arkamızdan iş çevireni yanımıza aldık üstad bizim gönlümüz zengin ya herkesi kendimiz gibi biliyoruz . Bi ışık göründü mü herkes kendini ondan sonra belli ediyor

R

remuss

Misafir
damarini bulacaksın bir kaçtane de taş keskisi alacaksın hiç yorulmadan kirarsin Kayseride bir taş ocağında izledim cılız bir çocuk 4 tonluk kayayı ikiye böldü devam ediyordu ayrıldım oradan işin sırrı kayanin damarini bulmakta :)

Cani bebe06

Bilgili Üye
kardeş ortam müsaidse koy akfili bitir işi ;)