Oda boş çıktı

deli firat

DOĞACI
Yanında acılan oda ve sizin actıgınız oda arasındaki mesafe nedir tünelerle birbirine baglanan odalar var ise dahası da vardır birazdaha ayrıntılı foto ve sonum lazım dolu olan oda boşaltılmadıysa bulunur inşallah hakında hayırlısı selametlen

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Emre2727 kardeşim. Bulduğunuz oda bir mezar odası olmuş olsaydı eğer dönem soygunu yemişse bile içerde en azından insan kemikleri olurdu.
Bu derinlikte odanın boş cıkması doğrusu ilginç geldi bana.
Odanın iç ölçülerini yazmış olsaydınız daha iyi fikir yürütülebilinirdi.
Sana önerim odanın içinde başka bir odaya giriş olup olmadığını incelemen özelikle odanın alt tabanında kuyu tipi bir giriş olabilir. Ayrıca iç duvarları iyice gözlemle eğer yakında başka bir oda olmuş olsa ve bu odada metal var ise duvarlarda oksit kusması olabilir. Kesinlikle eldiven takmadan odanın duvarlarına dukunmamaya özen gösterin. Unutmaki asıl odaya kimsa ulasmasın diye sahte odanın duvarlarını zehirli mantarlar üreten maddelerle sıvamış olabilirler. Bu kesin olacak diye bir şey değil ama dikkatli olmakta her zaman fayda var her şeyden önemlisi sağlık.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
altı metre derinde ilk kez açılan ve boş çıkan bir oda ???
:20:

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Yaa işte bizde ona hayıflandık usta
ihtimaller ( bazıları saçma de gelebilir )
1. daha önceden açılıp kapatılmış mezar
2.dönem soygunu yemiş mezar
3.yarım bırakılıp tamamlanmamış mezar
4.asıl mezarı kamufle etmek için yapılmış sahte mezar
....

Emre2727

Yeni Üye
arkadaşlar odanın genişliği 6 adıma 3 adım geliyor. koridor olan yerin zeminini bulamadık çünkü kepçe vurdukça zemine taşlar çıkmaya devam ediyordu kepçenin bomu yetmedi artık yoksa zemini bulmadan kapağı açmayacaktık zemini bulamayınca kapağı açmak zorunda kaldık çünkü kapıda her hangi bir işaret yoktu bizde öyle tahmin ettin yanıltmaca olabilir diye düşündük ama zemine ulaşamadık. odanın içerisini inceledik başka odaya geçiş için duvarlar komple mermer her hangi bir alet işlemiyor çok sert sıvanan bir yerde gözlemlemedim.

Turko

Uzman
Ustam bak mayhem ustam da beğenmiş. Şimdii gelelim sana. 6.mt.de kapı bulyon. Emek harcıyon. Boş çıkyo... Oranın boş çıkma ihtimali gökten Çiğ köfte yağma ihtimalinden daha düşüktür.. İki seçimin var. Tabii kırmızı hap mavi hap mı demicem. Matrix de yaşamıyor. Ya dönem soygunu yimiş. Yada yanındakiler. Seni yimiş. Orada artı bir iki oda daha. Vardır kontrol et boşluk tespiti yap. Yada e güzeli foto çek bura yukle. Biz boşluğunu alır yardım ederiz.. Görmeden. Olmaaazzx.
Ustam sen bu işi biliyin yimiş yutmuşsun.

Turko

Uzman
Konu sahibi ustam azminizi takdir ettim nasıl bir hırs ile merdivenleri parçaladınız :) mevzuya geçeyim direk , dromos ta hole gelinmiş. kapıdan girer girmez karşıda kapama bakınız diğer merdivenler ile karşılama tüneline oradan odaya gidilir tünel yerine minik bir oda gelirse dikkatli olunuz. Rast gelsin.

The Thing

C*
Süper Moderatör
@Turko hocam koridordan girememişler çökmüş sıkıntı orda zaten.Arınma yeri ve mezar odası hiç yani.

Son düzenleme: