Oda mezar içindeki işaret anlamı hakkında bilgi

myalbatros

Aktif Üye
bilinmemeli üstad sana saygı duyuyorum lakin inançım ve bilgilerim doğrultusunda anlattıkların beni tatmin etmedi sana inanmıyorum
yinede tşklr
allaha emanet ol

Turko

Uzman
Açılmış mezar içerisindeki işaretlere takılmayın %99 u çözülemeyen işaretler sebep ise tamamen duygusal din veya gömü ile alakalı değil defin ettikleri kişi için maneviyat barındıran yakın dostları veya akrabaları tarafından yapılıyor geneli. Mahzen , mağara gibi yerlerde üzerine düşülebilir lakin sonuç farklı olmayacaktır oralar da ise genelde dinsel ve büyü alanında işlevleri oluyor bilinmeyen işaretlerin . Dönem soygunu yemiş mezarlar da yahut mahzenler de sıkça denk gelir kişi işaretlere takılı kalır sebep ise girdikleri yerden eli boş çıkmalarıdır bu kısımda en etkin yöntem cihaz ile detaylı tarama yapılmasıdır .

mula

Engellendi
Konuyu okudum, tek bir şey diyeceğim allah akıl fikir versin

myalbatros

Aktif Üye
Açılmış mezar içerisindeki işaretlere takılmayın %99 u çözülemeyen işaretler sebep ise tamamen duygusal din veya gömü ile alakalı değil defin ettikleri kişi için maneviyat barındıran yakın dostları veya akrabaları tarafından yapılıyor geneli. Mahzen , mağara gibi yerlerde üzerine düşülebilir lakin sonuç farklı olmayacaktır oralar da ise genelde dinsel ve büyü alanında işlevleri oluyor bilinmeyen işaretlerin . Dönem soygunu yemiş mezarlar da yahut mahzenler de sıkça denk gelir kişi işaretlere takılı kalır sebep ise girdikleri yerden eli boş çıkmalarıdır bu kısımda en etkin yöntem cihaz ile detaylı tarama yapılmasıdır .

Turko

Uzman
Turko ustam
nasıl bir cihazla nasıl bir tarama önerirsin
Ustam yüzlerce cihaz var ne desem bilemedim sağlam araştırma yapıp almak yada bulmak lazım kapalı alan da çubuk ta iş yapar lakin toprak üstü çubuk kullanma gibi olmaz adamı yorar tecrübe ister.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
myalbatros usta tek bir işaret üzerinden sonuca gidecek bilgi edinmek ancak kahin olmayı gerektirir. çevreyi görmeden hiçbir usta sağlıklı yorum yapamıyor. yeriniz hakkında çekinceniz nedir ki tek resimde ısrar ediyorsunuz? bukadar tecrübeli, değerli ustalar varken siz kendi işinizi zorlaştırıyorsunuz aslında. tabi tercihinize sayğı duyarım paylaşmak istemeyebilirsiniz. selametle

myalbatros

Aktif Üye
bozoklu ustam bilgi için eyvallah olsun
tek resim kullanmakta ısrar ettiğim gerçekten. Yok bu konudaki olay sadece bu işaretin anlamını bize ne anlatmak istediğini merak ettiğim için tek resim paylaştım
benim bu sitede paylaştığım tüm resimler kendi tapulu arazimde çıkan bir kalıntıdan örneklerdir
yani diğer konularıma bakma şansınız olursa çok daha detaylı ilginç keyfli paylaşımlar görebilirsiniz tüm resimler aynı yere aittir
resim ve yer konusunda hiçbir çekincem Yok yer İzmir taraflarında siz değerli üstadlar ile iştişahare yapacak kadar açık VE net biriyim
selametle

myalbatros

Aktif Üye
Ustam yüzlerce cihaz var ne desem bilemedim sağlam araştırma yapıp almak yada bulmak lazım kapalı alan da çubuk ta iş yapar lakin toprak üstü çubuk kullanma gibi olmaz adamı yorar tecrübe ister.
Turko ustam marka VE isim istemiyorum Öner'iniz yüzey arama tek tek bir makina mı yoksa alan tarama türünde mi bir makina onu sormak istedim

grasviti

Member
Biraz aciklik getirelim girdigin her ney ise ama yigma ama mezar ama baska birsey diyecegim icinden cikan isarte takilmayin bu ozman ki yapilan inac simgesi ama sunu soylemeliyimki bu mezardan 2 tane daha olmasi lazim o civarda diye dusunuyorum