okm rover uc demo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adem44

Bilgili Üye
Bu program nasıl kullanan varmı sahibinden 100 tl satılıyor bilgisi olan varsa nasıl kullanıldığı hakkında yorum yazsa faydalaniriz

adem44

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 157344Programın demo sürümünü kullanıyorum teli her yönüyle doğu batıyı sağı solu hesaba katarak aynı pozisyonda tuttuğunda aşağı yukarı aynı çekimi alıyorum bu programla Kazık sistemi kullanarak toprağa radio manyetik dalga vererek sağlıklı çekim alabilir miyiz programın yapimcisida aynı radio frekansi kullanıyor nasıl radio o frekansı kullanıyor onu bilmiyorum programın yarimdaire parasiolan bastona bence yen cgazdan daha iyi olduğu söyleniyor ıngiliz sayhalarinda bedava olan program daha iyi yani resim benım çekımımdır kazıklı radyo dalgasıyla daha akıcı çekım oluyor ev ıcı cekımdır radyo dalgası kullanmadan yaptığım cekım

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 157647Ekli dosyayı görüntüle 157645kazık sıstemıyle radyo manyetıgı oluşturarak aldığım cekım cekımler aynı yerde yapıldı programla baka bılsem cekımlerı daha ıyı olacakta kayıt yapa mıyorum 2 resımde kazık sıstemıyle aynı yerde cekıldı radıo dalgaları farklıdır başka yerde bu goruntuyu almak mumkun degıl

Son düzenleme:

LabarNa

Bilgili Üye
Android' telefon da bu tür programların çalışacağı 2017 itibariyle yalan gibi geliyor bana ileriki yıllarda olabilir belki

adem44

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 157660Ekli dosyayı görüntüle 1576683 tane pil 1 anahtar 1 sokec 1 gazoz kapağı kuyarak ayni yerde aynı pozisyonda telı tutarak bu goruntuyu aldım program dan 1 metre yüzeysel tarama radıo manyetıgı kullanıldı 2 cekım yapıldı 2 cekımde metaller ayrı yerlere kuyuldu radıo gucu artırıldı bu sekılde goruntu cıktı telın pılıde etkılıyor heralde

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 157741aynı yerde yoğurt kabına su kuyularak yaptığım cekım kazıklı radıo sıstemı kullanıldı donanım olmadan program bir işe yaramaz oyle anlıyorum suyuda gayet net algılamış ortada kare seklınde cıkmıs oyle anlıyorum

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar telefondaki uygulamalar için bluetooth yada kabalosuz bağlantıyla çalışan gradyometre tarzı cihazlar bulunuyor fakat android ortamda değil windows ortamında çalışan programlarla görüntü alınıyor. Bu tür programlarla telefondaki manyetik alanı kullanarak 5 - 10cm den ancak metal bulabilirsiniz :)

adem44

Bilgili Üye
sahibinden com dan satılanı almayın program kayıt yapıyor dıye aldım adamada soyledım kayıt yapıyoırmu yapıyor dedı aynı program programın full var bende kayıt etme ozellıgı blutut ozellıgı var ama pıyasada satılanlar okm programını modıfıye edıp pazarlıyorlar bılgınız olsun 1 mılyara satıyorlar satar trek okm programının modıfeye edılmıs halı ne kayıt yapa bılıyorsun ne bıse programın full surumu bende var ama program açılırken key ıstıyor kayıt blutut etme ozellıgı var ama urun numarası key ıstıyor

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 158363programla bir çekım daha yaptım vox lerle bu goruntu cıktı cubuk eskı evde çarpı vermıstı bos mıneral demır turu bı sey program çalışıyor kullanmasını ıyı bılmek lazım bol bol çekım yapıp pratık yapmak gerekiyor burdakı apk yı ındırın bu program ıyı star trek programı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mayhem

Co Admin
Co Admin
adem44 benim fikrim bize çok uzak bir uygulama anladığım kadarı ile senden başkada bu programı kullanan yok tespitlerini bizimle paylaş ama site adı yada link verme konuda iyi forumlar .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...