Omega

Storm

Editör
Birinci araştırma yapman gereken yer bölge hakim tepe varsa onun üstünde oda şeklinde 4-5 metre derinlikte tünelli odan olur bu bir dostum. Bir ikincisi kayalık alan suya yakın eşkiyaların saldırısına uğraması zor olacak yerleri düşünürek gezerken araştır. Bir de oralarda burun yapan yerler varsa oralarda da vardır. Burdan ekmek çıkar ama seni çok yorar söyleyeyim.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Zorla kendimi etiketlenmiş cevabı da geç olacak tabiki

Tastan

Editör
Storm ustam teşekkürler yorumunuz için bu söylediginiz emareler fazlasıyla var detaylı arastırıcam inş yorulmayada razıyız artık yeterki nasibimiz olsun

Tastan

Editör
Kafkaslı ustadım senin burda olmanda yeter güzellik yorum gerektirmez.

Storm

Editör
@Storm ustam teşekkürler yorumunuz için bu söylediginiz emareler fazlasıyla var detaylı arastırıcam inş yorulmayada razıyız artık yeterki nasibimiz olsun
Bu zirve tepe mevzusu o bölgeye en hakim olan tepesine çıktığında etrafında hiç olmayacak ustam ya da 3 lü tepe varsa ^^^ buna benzer genelde ortada oluyor ya da Güney tarafından baktığında 3 lünün en yüksekteki hangisiyse onda. Diger yönlerden tek olarak gözükecek. Birde araziyi iyi incele Doğudan Batı’ya güneş ışığını günün her saatinde net alabilen kayalık yerlerde ya da burunlarda, genelde vadiye bakan kısımlarda kayalık alan varsa koltuk taşı da olur. ekstra olarak büyük çay varsa genişliği 3-5 metre onun dirsek yapan yerleri ya da Çatal yapan yerleri. . Birde düz alanlarda tarlalarda tek tek yap illa ki o tarlalar boş değildir. Bunları bizzat kendi araştırma yaptıgım bölgelerden edindiğim şeylere göre söylüyorum ustam.

Tastan

Editör
Storm ustam allah razı olsun zaman ayırdıgınız için üç tepe var burun yapan yer ve oldukca buyuk kayalar mevcut yakından inceleyip bol bol fotograflayıp tekrar istişare yaparız inş hayırlı geceler.

Son düzenleme: