ön yargilar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mendaxx

Aktif Üye
herkeze tekrardan iyi geceler dünden bugune yaptigim paylasimlardan çok benim avatarim ve imzam gündeme geldi bazı arkadaşlar rahatsiz olmuslar yok efendim anarsist yok efendim şeytani sembolize ediyor bunlari konusan takinti haline getiren kisiler lucifer veya benzeri onlara göre şeytani nick li kişilerede ayni tepkiyi gösterdilermi zaten de böyle bi tepki verme haklari yok ben orada ifade ettim anarşist komunist oldugumu etmek istemezdim ama o duruma getirdiler bu bahsettigim fikirler hakkinda kulaktan dolma bilgilere sahip olup hic okumadan ön yargiyla yaklasmak en acinasi ve asikar olan bir kanayan toplum yaramiz maalesef egerki benimle bir bilgi kiyaslamasi veya yarismasi yapacak genel kultur anlaminda bir kisi varsa bana tepki gosterenlerden buyursun gelsin bn cok sey bildigimi soylemiyorum ama en azindan cahil degilim imza ve avatara gelince evet degistirdim sebebi baskidan degil daha fazla tartisma ortami olmamasi icin benim diyeceklerim bunlar saglicakla kalin.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Madem tartışma ortamı olmasın diye çaba göstermişsiniz bu konuyuda açmasaydınız mendaxx bu konu din ırk tartışmasından ziyade başka bir boyuta gider konuyu kapatmak daha iyisi diye düşünüyorum. nediyorsun? mendaxx

mendaxx

Aktif Üye
ben bu site cercevesinde tartisamam diyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...