Önemli

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Sevgili forum moderetorleri ve forumda paylasim yapan degerli arkadaslar.Define Sohbeti sitesinin bir kullanicisi olarak forumla ilgili sahsima ait dusuncelerimi paylasmak istiyorum.

Yaklasik olarak 4 yildir bu forumu takip ediyorum.Gerek super moderatorler olsun Gerek diger moderator ve kullanici arkadaslar olsun hepsine acilan konulara yaklasimlari ilgileri ve bilgileri dahilinde verdikleri cevaplar icin tesekkur ediyorum.Bu forumdaki olan dostluk,birlik beraberligi bozmaya calisan, bozmak icin ugrasan bunu elde edemeyip farkli yollardan forumdaki huzur ortamini bozma zihniyetine sahip insanlara musade etmeyiniz.

Bu forumda her zaman gercekler yazilir.Yazilmistir ve yazilmaya devam edecektir.
Bu forumda her zaman dostluklar vardir.Bu dostluklar her zaman devam edecektir.
Bu forumda arkadasliklar vardir.Bu arkadasliklar ebedi devam edecektir.
Bu forumda aile yapisi vardir.
Bu forumda sevgi saygi vardir.
Bu forumda herkez esittir.Hic kimseye ozel cevap vs verilmemistir.
Bu forumda gruplasma yoktur.
Bu forumda konu secip diyer konulari cevapsiz birakma gibi bir olay soz konus degildir.
Bu forumda acilan konulara gelen gec cevaplar icin farkli dusunceler icine girmeyin.Uygun olan ilk firsatta konulariniza gereken cevaplar verilir.Unutmayin ki herkezin forum disinda bir isi ve ozel hayati vardir.
Bu forumda acilan konulara bilgisi olan moderator,kullanici ve site adminleride dahil musait olduklari anda her zaman cevap vermistir.Konuyu takip edip sonuca kadar bilgisini esirgememistir.
Bu forumda hic kimsenin dini degerleri elestirilmez.Asla elestirilmemis saygi duyulmustur.
Bu forumda hic kimsenin kisiligi ve tercihleri elestirilmez.Asla elestirilmemis saygi duyulmustur.

Tum forum kullanicilarina hayirli ramazanlar guzel ve huzurlu bir forum ortami diliyorum.Saygilarimla

Son düzenleme:

deli firat

DOĞACI
Emegine yüregine saglık gerekli olan bir uyarı olmuş o düşüncede olan kimseler için

Son düzenleme: