Ördek

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Yakında dere yatağı yada göl tarzı bi yer olmalı su nerde ? 2 resimle olmaz ! Arkadaki kayalıklarda ne var ?

Ibrahım2

Bilgili Üye
Dere varmış fakat kurumuş baktığı yönde malı maalesef alınmış yığma tıpı tümsek den alınmış fakat ördegın karnında yanı altında değerli sinyali alındı müjde olma ihtimali var görüş ve düşüncelerinizi beklıyorum

The Thing

C*
Süper Moderatör
Alanı yüksek bir yerden biraz daha fotola kardaşım, biraz daha detaylandır.
Mesela fotoğraftaki kaya nedir merak ettim, X yerlere çubuk tutsak boşluk alırmıyız gibi biraz daha bilgilendiresin bir daha ki sefere.
Kolay gele.

Ekli dosyayı görüntüle 225699

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Dere varmış fakat kurumuş baktığı yönde malı maalesef alınmış yığma tıpı tümsek den alınmış fakat ördegın karnında yanı altında değerli sinyali alındı müjde olma ihtimali var görüş ve düşüncelerinizi beklıyorum
Tamam asıl mali almışlar. İnş dediğin gibi bi müjde unutulmuştur muvaffak olursunuz. Hayırl6 forumlar

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
arkadaşlar çizmişler zaten..

Ibrahım2

Bilgili Üye
Ustalar herkez görüşünü yazarsa sevinirim ördekle alakalı görüşler kısıtlı herkez bilgisini yazsın lütfen

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
O mal bunun malı değildir emin ol. Bu kendini kabartmış altında bir şey saklıyor gibi duruyor.
çizim olsa, ustaların dediği gibi sazlık bataklık şelale çalı çırpısı bakın der idim ama bu açık açık altımda saklıyorum diyor. Sağlam bir tespit yapmalısınız

Ibrahım2

Bilgili Üye
O mal bunun malı değildir emin ol. Bu kendini kabartmış altında bir şey saklıyor gibi duruyor.
çizim olsa, ustaların dediği gibi sazlık bataklık şelale çalı çırpısı bakın der idim ama bu açık açık altımda saklıyorum diyor. Sağlam bir tespit yapmalısınız
Aynen kardeş kuluçkaya yatıyorum diye bı izlenim var artı net bi şekilde tam altında altın çekimi aldım onda şupe yok. benim korkum büyük balık kacdımı acaba dıye

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Aynen kardeş kuluçkaya yatıyorum diye bı izlenim var artı net bi şekilde tam altında altın çekimi aldım onda şupe yok. benim korkum büyük balık kacdımı acaba dıye
Ibrahım kaçana yanmayacan, belkide alınmadı ya da kalana bakacan, hakkında hayırlısı olur inşallah, kısmetten öteye yol gitmez; burda alta boşluk bak özellikle kurşun da bak, varsa girişi buldun demektir, inşallah kısmetinizde vardır, hayırlısı olur inşallah, bu taşlar da yapıştırma gibi duruyor, içinde müjde olanlar olabilir, onları da iyi yokla kolay gelsin