orijinal 2000 2500 yillikmis ederi varmidir acaba?

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Müzeler heykele ödeme yapıyormuydu?

jeolog

Co Admin
Co Admin
Heykel konusunda bir fikriniz yok ise, Eksperin orjinal dedigi ve 2000-2500 yil araligina yaş bicilen bir heykeli siz neden almayi dusunuyosunuz (alacaginizi belirtmediginizi biliyorum!).

Son düzenleme:

akyol

Bilgili Üye
Böyle parçaları satmaya çalışırsanız ya mite yada istihbarata denk gelirsiniz ve başınız olmadığı kadar ağrır ustların deiği gibi müzeye müracat edin onlarnda bişey vereceğini zannetmiyorum dostum

Apollon01

Moderatör
Moderatör
en uygunu müzeye vermek, sahte demiyorum ama; sahteyse hem kaçakçılık hem hem dolandırıcılık suçu usta, bilmiş ol

Djzazi

Member
oturdugu Yerin altinda Herhangi bir yazi Vs Varmidir.anormal olan Bir sey fark etrinizmi.bu heykel Tek cikmaz muzeyede verseniz devamini soracaklardir. Hayirlisi olsun.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
neye istinaden 2500 yıllık deniyor anlamadım
2500 yıllık değil ama tahminimce 2500 saatlik olabilir
naçizane tavsiyem kendiniz bulduysanız müzeye haber verin sizin değilse başınızı ağrıtmayın

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Anahtar cümleler orjinalmiş mış mış mışta mış mış mış :D iki üç ekspere sorulmuş orjinalmiş yine mış mış mış ta mış mış mış :D Madem ekspertize kadar gitti orjinal dendi fiyatlar verildi neden satmadılar ? Kırılmaca gücenmece yok bu heykel hikaye. Bu tekmiş dediğinizde ve heykeldeki mührü görmediğinde, hiçbi ekspertiz ilgilenmes ayrıca

Son düzenleme:

timur964

konularim
Anahtar cümleler orjinalmiş mış mış mışta mış mış mış :D iki üç ekspere sorulmuş orjinalmiş yine mış mış mış ta mış mış mış :D Madem ekspertize kadar gitti orjinal dendi fiyatlar verildi neden satmadılar ? Kırılmaca gücenmece yok bu heykel hikaye. Bu tekmiş dediğinizde ve heykeldeki mührü görmediğinde, hiçbi ekspertiz ilgilenmes ayrıca
yargılama yapma keyfinede karışma dilediğini yaparhemen yada sonra öyle diyorsa itibar edrer mış miş demeyizdememeliyiz diyorum dedim usluba özen gösterelim uzulmelelim iyi formlar
:227:

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
yargılama yapma keyfinede karışma dilediğini yaparhemen yada sonra öyle diyorsa itibar edrer mış miş demeyizdememeliyiz diyorum dedim usluba özen gösterelim uzulmelelim iyi formlar
:227:
Eyvallah ustam :) haklisin normalde böyle giriş yapmam aslında ne hikmetse şiştik sanırım bu çakma eserlerden bundan kaynaklandı