Osman abi

Ibrahım2

Bilgili Üye
Arkadaşlar bu YouTube daki bulunan kulceler gerçek mi bilen varmı metan gazından ölmüşler uç kişi lütfen bilgisi olan yazsın meraklandım gercekten

AyazEfe

Aktif Üye
Gerceksede degilsede sorulacak cok soru var aslinda ama sorulacak kimse olmadigindan bence gercek ama en buyuk suphem mahsende o kadar kulce olabilirmi oluyorsa gercek.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
benim bildiğim ikisi ölüyor .. biri orada ölüyor diğeri belli bir zaman sonra.. çok ilginç teoriler var o boyuttaki bir külçe altını 50 kg civarı geleceğini varsayarsak adam tek eli ile kaldırıyor.. bunlar ilginç anektotlar.. bende merak ettim bakalım tanıyan var mı.?

NURUM52

Moderatör
Moderatör
Bu konuda söylenti çok doğruluk payı muamma bir söylentiye göre vatandaşın biri keygür kalesinde bir kaç mahsen bulur sadece birine girer bütün köy adamın peşindedir bu vidio olayından sonra köye gelip gidenlerin hatti hesabı yoktur gelen adamı aramaktadır türkiyenin her yerinden son derece lüks araçlar gelir her gün köye adam ortada yoktur çok nadir eve gelip gider akşam gören sabah bulamaz bu lüks araçlarla gelip gider köye tokat yakınlarında benzinlik almak ister son altı ayda istanbulda bir sürü daire aldığı söylenir işin garip yanı abisinin bir şeyden haberi yok gelip gidenleri doğruluyor ama başka bir şey bilmiyor son zamanlarda bir gariplik var diyor yanlız osman diye birini tanımıyor emniyet aldı bir kaç kez sorguya yok öyle bir şey demiş ama halaa ortada yok abisinin telefonlarını bile açmıyor evimiz yakın ama uzun süre oldu onu görmeyeli hiç evde yok diyor sonuç halaa muamma

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
esselamünaleykum evet gerçek ben şahidim bu bölge bize 10 kilometre

vatan hainlerinin osmalından kaçırılmış külçeler

Bystelhard

Member
yav aklınız nasıl basmıyor adam videoya cekıyor herkez öldü diyorsunuz o zaman bu videoyu öbür taraftanmı atıyor töbe töbe :)

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bak arkadaşım bu video telefon kayıdı ben canlı şahidiyim
bunu çeken hastanede vefaat etti
bunlar gerçek nevşehirin kaymaklı ilçesine ait bir kazası
olayı kapattılar tam 70 ton altın kaçırmış buradaki hrıstiyanlar osmanlının altınları
osmanlı nasıl dağıldı sanıyorsun

buradaki hrıstiyanlar buradan göç etmeden saklayıp gitmişler 15yıl uğraştılar burada çok kişi vefaat etti

SLayer

Bilgili Üye
Yazık olmuş Allah rahmet eylesin

Ibrahım2

Bilgili Üye
bak arkadaşım bu video telefon kayıdı ben canlı şahidiyim
bunu çeken hastanede vefaat etti
bunlar gerçek nevşehirin kaymaklı ilçesine ait bir kazası
olayı kapattılar tam 70 ton altın kaçırmış buradaki hrıstiyanlar osmanlının altınları
osmanlı nasıl dağıldı sanıyorsun

buradaki hrıstiyanlar buradan göç etmeden saklayıp gitmişler 15yıl uğraştılar burada çok kişi vefaat etti
Ooo kaymaklıdamı benim akrabam var kaymaklı camii imamı akrabam olur bir sorayım söylenti cıkmısmı nedir ne değildir

Ibrahım2

Bilgili Üye
yav aklınız nasıl basmıyor adam videoya cekıyor herkez öldü diyorsunuz o zaman bu videoyu öbür taraftanmı atıyor töbe töbe :)
Telofon kaydı diye bısey var telofon da zehirlenmiş olamaz degılmı adamlar bulunduğunda kayıtlarda gün yüzüne cıkmış öbür tarafa gitmeye gerek yok

AmoRe

Aktif Üye
esselamünaleykum evet gerçek ben şahidim bu bölge bize 10 kilometre

vatan hainlerinin osmalından kaçırılmış külçeler

Osmanlıdan kaçırılan külçelerin üzerinde haç işaretimi var kafkaslı ?Şöyle olabilir çeken orada öldü osman abisi onu çıkartmaya çalışırken osman abiside zehirlenip hastaneye kaldırıldı ve felç oldu dışarda bekleyen de ilk ölenin elinde tuttuğu ve akabinde dışarıya çıkardıkları külçeyi alıp kayıplara karıştı.O külçe 50 kilo gelmez şuanki standarda çok yakın şuan 12.5 kg külçeler sanırım oda olsun olsun 15 olsun yani tek elle rahat kalkar.

Son düzenleme: