Oturmus Deve işareti Anakaya yardıımm acil ustalar

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Baktıgı yöndeki tümülüs gibi bişey benim kafamı karıstırdı biraz detaylı arkasını yanını sagını solunu cekp atacagim resimde bir tane daha deve var onu gördünmü gönül eri usta kayanın hemen 2 metre altında
Timülüs dediğinin deveyle arası ne kadar mesafe ? Benim karstaki develer 3 tane yığmaya bakıyordu, ama asıl malı kendi bulunduğu noktadaydı. Ben senin devenin yükünün de bulunduğu alanda olduğunu düşünüyorum. Ama resimler kısıtlı işte. Öndekini bu görünen resimden deveye benzetemedim

Sensizolamam

Aktif Üye
O karstaki develeri biliyorum 3 tane aynıı bölgede yan yana ? detaylı resim atacagım en kısa sürede

Sensizolamam

Aktif Üye
Video linki paylastim videonun sonunta baktıgı yönü incelermisin 300 ile 600 metre arası tümülüs

sandalci14

Operatör
kardeşim önceki konudan devam edin aynı yer iki aynı konu olmuş

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
video sonunda su sirta bakiyi dedigin tepecik supheli onun ve bu devenin 360 derece cevresinu gozkarari 500mt kare cevir ve zeminalti bosluk ve metal testi yap israrla yap guzel mekan bolnasipler

Cann

Editör
senin deve çökmüş çöken deve nin altında giriş olacak en kolay deve işareti çöken devedir ayrıca uyuyan deve yürüyen deve yoz deve boz deve bunların çözümü farklıdır rastgele

Cann

Editör
Sırtındaki hörgöcü de kontrol edin malzeme alındığını gördük