Oyma v işareti

Vatan

Bilgili Üye
Horosan orda arastirmam lazim nediye bakmam lazım bu hangi medeniyet yapmistir zemin alti mezar falan internet bakiyomda horosan boyle yok

Vatan

Bilgili Üye
Mal bulanındır bu kalenin ordan assagiya merdivenle su cekmeye giderlermis kapak olarak düşünüyorum soyleyen dedemin babası lakin yeri tam hatırlamıyor saka gibi olaylar iste usta adam visne toplamaya çıkıyor agac dusuyor senin orda ne isin var iyice gecmisi unutuyor bi iyice duzelsin gitcem zaten

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Yaa bırak yemişim Horasan sıvayı ben gözünüzde büyütmeyin gömü olduğuna eminsen Bi bidon porçöze bakar.. Bence başka sıkıntı var bu alanda bu resimlerin hepsi aynı yerse çoktan nekropol höyük muamelesi görüp SİT alanı olurdu var Bi durum burda ya açıkla yada ufakufak takılll uslubumuda maruz görr artıkk

Vatan

Bilgili Üye
Tas TÜMÜLÜS orda mevzu var onu cozemedim lakin oraya gidersem resimlicem kapali bi yer var hamam gibi merdiven assagiya iniyon kapakli falan tasin üstünü cekiyon kapağı

Vatan

Bilgili Üye
Mal bulanındır cok güzel diyon usta elimizde cihaz yapılacak is deil bugün biri gelcekti sözde hep laf laf bu kalenin oraya gitcem ordan canli canlı foto atarim boşluk arayim sana özelden yazarim bi aksilik olmazsa

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a değerli kardeşim dikkat et veba hastalığında ölenleri görmüş olabilir bence bu koruma tabakasıñi hastalıktan dolayı yapmışlar hastalığı kapmamak için maske kulan.
Saygılar ve sevgiler hayatt en değerli hazine sevgidir.

Vatan

Bilgili Üye
Mal bulanındır usta iyi sinirlendin benim hatam Hakkini helal et yarin yeni bi konu açıp resim paylasimi yapcam

Vatan

Bilgili Üye
nik usta kemik arastirma falan yapabilme sansimiz varmi

Vatan

Bilgili Üye
nik usta A.s öyle bisey dedinki butun is mantığına uyuyor lain devam etmelimi yoksa bırakmalı mı bisey bulunurmu