Oyma yilan bi bilgisi olan var mi

Nil

Engellendi
nallar duruyor ! yılanın kafası havaya dikik ti yani kıvrımına yaskamış ama burnu havaya bakar vaziyetteydi dil yoktu ama gözleri falan vardı ve okadar gerçekçiydiki birden görsen yaklaşmaya korkardın . resmen sanat eseri gibi bişeydi bir eşkiyanın elinden nasıl çıkar bilemiyorum Sır

Sır

Member
nallar duruyor ! yılanın kafası havaya dikik ti yani kıvrımına yaskamış ama burnu havaya bakar vaziyetteydi dil yoktu ama gözleri falan vardı ve okadar gerçekçiydiki birden görsen yaklaşmaya korkardın . resmen sanat eseri gibi bişeydi bir eşkiyanın elinden nasıl çıkar bilemiyorum Sır
Peki son Soru yılan kayanın Hangi yönüne yapılmıştı mesela yılana sırtımızı verdiğimizde yönümüz kuzeymiydi?

Nil

Engellendi
yılan kayanın ustunde idi duvarında değil yani tam tepe kısmında

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu arada konu sahibi hakını helal et senden özür diliyerek konunu başka yerlere çektim konuna gelecek olursak işaretin en fazla 10 mt etrafında kapalı koyu ara eyer işaretin hemen yanında büyük bir kaya varsa böyle minibus büyüklüğünde orayı mutlaka araştır foto varsa etraflıca yükle bakalım selametlen
deli firat kardeşim tam aklımdan geçeni yazmış.....senmesafesi işarettelerde belli olmak kaydıyla kuyu bulmayaçalış kardeşim..