oyma yilan isaret basinin onunde kucuk bir delik var yardimci olurmusunuz ustalar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Yardimci olun diyorum sohbet yeri degil one la ker kes bir yerden espri yapiyor
filozof kardes simdi ummadigin yerden ayaana takilan tastan.caput baglanan agactan neler ciktigini duymusundur biliyondur...oyuzden kii fikir ve saglikli yorumlar icin busitenin resim yukleme linkini bir oku..kesinlikle faydasini gorursun.bu mekan bu haliyle yarim elmadir umut tacirligi yapmayalim sana.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Kardeşim yılan dediğini yılan olarak ben anlamlandıramadım bana kroki gibi geldi.Eğer yılan ise başı yok ise ona baş olacak yılanın başını andıran kafayı bul taş olarak yerde sabit olcak.Taşınır haldeki kaya değil.Yine diyorum eğer yılan ise fazla uzak değil dediğim taşa benzer üzerinde son nokta alameti olan bozuk 1 tl kadar ufak bir oyma yada kare yada c gibi olan taşı bul.Bu halde ben yılan olarak göremiyorum şahsi fikrimi beyan ettim.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Fotoğrafda yakın çekim yani anlamadım yapıştırma horasanmı oyukmu o kısım.Eğer farklı renk olan kısım oymanın dibi değilse fotoda netleyemedim.Yokla bakalım ..

R00T

Profesyonel
Co Admin
Çeşme sordum söylemedin fotoya göre senin kayalığın ön aşağı kısmında geçiyor sanki.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Uykulu bakmayalım yarın bakarız.Ustalarda bakarlar.Şuan yazacaklarım sağlıklı olmayabilir.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Yardimci olun diyorum sohbet yeri degil one la ker kes bir yerden espri yapiyor
Hahah :))) sesli güldüm yemin ediyorum.

Allah iyiliğini versin Filozof forumdaki en kafa adamlara denk gelmişsin tadını çıkar :))

üstte kare oyma mı var ?

Yılan’a benziyor evet. Kafa kısmının virajlarında orada hafif bir Horasan sıva mı var.

Yorumlarsa Kare ya da dikdörtgen oymayı da dikkate al.

Çevre resimleri gerek.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Aşağıda dere kenarında harabe bir temel mi var bahçe sınırı mı ? Yoksam kilise mi ?