• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Papaz Büyüsü Geçerliliği

kaan5557

Engellendi
valla ustam mesrebine gore servis ediyom .varsa farkli bitarzin sunayim sana ozel.
taylandli sirtini cigneyen hatun esliginde porselende yesil cay filan
ne veriyiim abime
Okudum okudum güldüm ustam...Allah senin iyiliğini versin..Çizgili pijama atlet yakantop mangal piknik semaver...var mı??

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kayıtlı Kullanıcı
bazen çok şifreli konuşuyorsunuz anlayamıyorum :) idrakım yetmiyor.
Sana katılıyorum anlaşılması zor insanlarız

Sana bir soru
Bir hacin ölçüleri
Soldan 14 cm
Sağdan 15
Alttan 18
Üstten 17 cm
Mezar nerde kaç metre mesafede
Açtığım görsel konudaki çıkan ürünler
Bu ölçülerle nokta atışı yaptım hadi bakalım

Get closer!

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Sana katılıyorum anlaşılması zor insanlarız

Sana bir soru
Bir hacin ölçüleri
Soldan 14 cm
Sağdan 15
Alttan 18
Üstten 17 cm
Mezar nerde kaç metre mesafede
Açtığım görsel konudaki çıkan ürünler
Bu ölçülerle nokta atışı yaptım hadi bakalım
Hocam hayatımda hiç define çıkartmadım da, çıkartmaya gitmedim de. :) sallasam tutar belki, sallıyorum 9 metre mi ?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ben aslında soruyu yanlış sordum papaz büyüsünden ziyade papazların cin çıkartması olacaktı soru.

burada onu anlatmaya çalıştım ama beceremedim :) cin girmiş bi hastayı imamın ben çözemem papaz getirin buna demesi ? böyle bir olay var mıdır ? Yani papaz cin çıkartabilir mi?
Değerli kardeşim sana istediğin cevabı anlayacağın dilde ben vereyim. Bizim hoca dediğimiz çoğu kişi aslında cinci. Yani bir davet elen bir varlık ve bu ikisi arasında yapılan bir antlaşma var. Şartlar sağlandığı ve davet edilenin gücü yettiği kadar bu kişi cincilik yapabiliyor. Yani musallat olan cincinin elamanından güçlü ise ya beni aşar diyiyor yada tutmasada para için birşeyler sallıyor. Şimdi geleli senin asıl soruna.

Her dine mensup cin ve her dine sahip insan mevcut. Din farketmeksizin kim davet yaparsa icabet ederler. Bu şekilde anlaşması olan papaz yada normal bir vatandaş bile cin çıkarması yani de etme yapabilir.

Get closer!

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Değerli kardeşim sana istediğin cevabı anlayacağın dilde ben vereyim. Bizim hoca dediğimiz çoğu kişi aslında cinci. Yani bir davet elen bir varlık ve bu ikisi arasında yapılan bir antlaşma var. Şartlar sağlandığı ve davet edilenin gücü yettiği kadar bu kişi cincilik yapabiliyor. Yani musallat olan cincinin elamanından güçlü ise ya beni aşar diyiyor yada tutmasada para için birşeyler sallıyor. Şimdi geleli senin asıl soruna.

Her dine mensup cin ve her dine sahip insan mevcut. Din farketmeksizin kim davet yaparsa icabet ederler. Bu şekilde anlaşması olan papaz yada normal bir vatandaş bile cin çıkarması yani de etme yapabilir.
Ağzına sağlık hocam. Yani bir hristiyan cini bir papazın musallat olmuş kişiden kurtarabileceğini şimdi idrak ettim. :)

Lee

Member
Kayıtlı Kullanıcı
vericen kutsalı , vericen kutsalı ,

Üst Alt