Pirinç çubuklar ve Arazi denemeleri::)))

mezger

Yeni Üye
Arkadaşlar belki acemi şansı belkide tesadüf bilemiyorum ama 2 gün önce tutma sapları dahil tamamı pirinçten oluşan bir çubuk yaptım..Evde yaptığım denemeler gerçekten beni bile şaşırttı...Boşluk bulmayan ama gördüğü her metale yön veren (işlenmiş olan metal),,sağ elime altın alıp denediğimde sadece altını gören bir çubuk oldu... Tutma sapları 15 cm----yön veren antenler 45 cm Prinç kalınlığı 3mm kullandım...
Arazi denemelerim::;
6 adet 1 TL Demir para
2 adet 22 ayar altın yüzük
10 adet paslı çivi
1 adet gümüş yüzük
Öncelikle belirtmek isterimki çubuklarım ALTIN ve Demir para üzerinde çarpı yaptı..Gümüşte ise sağdaki çubuk sabit kalırken soldaki kapanıp ters L harfi oluşturdu..İlginçtir ama çivileri algılamadı bile::)) Aralarına 8 metre mesafe koyup demir paraları ve Altın yüzükleri farklı yerlere 30 cm kadar derinlikteki toprağa gömüp üzerini kapattım.. Yaklaşık olarak 25 metre ilerde çubukları tuttuğumda beni demir paralara yönlendirdi..Aynı olayı 3-4 sefer denedim her seferinde sonuç aynı oldu::(( Taki sağ elime diğer altın yüzüğü alıp çubukları kullanana kadar::)) işte o anda anladımki çubuklar sadece altına yön verirken demir paraların üzerinde hareket bile yok....İnternette okuduklarım gibi mineral ...vb. şeyler kullanmadım..Pirinç çubukları yaklaşık 100-150 metre alanda denedim..Şahsen beklemediğim bir performans aldım diyebilirim..Bilmiyorum nedendir ama boşlukta hareket yokk..İçinde metal varsa tepki veriyor..Pirinç çubuklarda arazideki izlenimlerimi paylaşmak istedim umarım acemi şansı değildir ve her seferinde aynı hareketleri görebilirim:)))

Frankenstein

Yeni Üye
Seni kırmak istemem ama yere gömdüğün o yüzükleri sen mi koydun başkasımı sen kendin yönlendirmiş olmayasın bende kullandım boşlukta iş yok yüzüğün altinda bile iş yok bendekide prinç çubuk sen başkasına gömdür altını gümüşü o zaman anlarsın

mezger

Yeni Üye
Yok usta şuna eminimki benim yönlendirmem kesinlikle değil,,,Ben ters istikamete zorlasamda 3-4 sn içinde tekrar inadına HAYIR diye tepki veriyor..Arkadaşlara 70-80 m ileriye yüzükleri saklattım...Yaklaşık 7-8 dk. içerisinde yer tespitini gerçekleştirdim..ve Şahsen zorlanmadımda..Yalnız 50 cm geride çubuklar çarpı yapmaya başlayıp üzerinde çarpı şeklinde sabit kalıyor... Belki yanılma payı 30-40 cm olabilir diye düşünüyorum::))

Frankenstein

Yeni Üye
Gez toz bakim ozaman bizede bi kapı açarşın buluşunla

mezger

Yeni Üye
Testlere devam edeceğim inşallah umarım testler stabil ve doğru devam ederde kullanmaya devam ederim...

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Bir defa bulaştıysan yandın.
Arazide o cubuklar seni cok yoracak demedi deme.

Bentonit takviyesi ile kullanmanı tavsiye ederim yoksa mineralden başını alamazsın.

Çubuk işi büyük bi dünyadır.

mezger

Yeni Üye
Hititli usta tavsiye için teşekkürler... Ama merak ettiğim tek şey var 4 arkadaşımda bu çubukları denedi..Ama sonuç tepki bile yokkk..Ama bende gerçekten güzel ve hızlı yön veriyor nedendir acaba...Gözlerim kapalı durumda arkadaş eline sarı metali alıp nereye giderse gitsin benim çubuklar o yöne tepki veriyor ..ben görmediğim halde::??

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Hititli usta tavsiye için teşekkürler... Ama merak ettiğim tek şey var 4 arkadaşımda bu çubukları denedi..Ama sonuç tepki bile yokkk..Ama bende gerçekten güzel ve hızlı yön veriyor nedendir acaba...Gözlerim kapalı durumda arkadaş eline sarı metali alıp nereye giderse gitsin benim çubuklar o yöne tepki veriyor ..ben görmediğim halde::??
Çubuklar ''RADYESTEZİ'' isimli bilim dalına dahil bir meseledir.
Vücut bioenerjisi ile çalışır.
Beyin gücü ve bioenerjisi düşün olanlarda çalışmaz.
Bu normal bi durumdur.
Ayrıca cok kişide de çalışır buda normal bir durumdur.

Çubuklar üzerine cokça şeyler yazılabilir ki birkaç konuda yazmıştım tekrar yapmaya gerek yok.

Herşeyin en dogrusunu deneyimleyerek görebilirsiniz.
Arazide deneyin işin mantıgını kavrarsınız.

Ama sizi bu maçta 1-0 galip başlatmak için bentoniti tavsiye ediyorum.
Yoksa işiniz çok zor olucaktır mineralden yana.

mezger

Yeni Üye
Teşekkürler Hititli usta:)) Tavsiyelerine uyacağım ve bentoniti alacağım..Bentonit dediğimiz kedi kumu değilmi usta..Marka tavsiyen varmı acaba:???

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Teşekkürler Hititli usta:)) Tavsiyelerine uyacağım ve bentoniti alacağım..Bentonit dediğimiz kedi kumu değilmi usta..Marka tavsiyen varmı acaba:???
Doğrudur kedi kumu.
Marka önemli digil migrosta buulunuyor veya varsa petshopşrda bolca var.
Yüzde 100 bentonit ibaresi olan bi marka alın ufak paket size ömrü billah yeter.

mezger

Yeni Üye
Verdiğin bilgiler için sağol usta..Deneyip uygulama yaparak öğreneceğiz bakalım..