Piyasadaki tüm Çubukları test eden video

Gecekurdu

Member
Şimdi arkadaşlar bu gece youtube de bir arkadaş piyasadaki tüm çubuk yapıp satanların çubukları toplamış test ediyor youtube kanalında paylaşıyor yalnız daha önce bir çok Çubukçu arkadaştan çubuk aldım o şahısların hepsi çubuk test eden arkadaşı tehdit ediyor ben bu kişilerin böyle bir karaktere sahip olduğunu bilmiyordum bu sitede de satın alan ve o kullanıcıları takip eden varsa buyrun test videoları ve Çubuk satan bazı kişilerin test eden kişiye karşı davranışlarına bakın meğer çubuk işinde piyasanın yüzde 90 I yalan Mış boşa para verdim zaten herbirine güvenip

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turko

Uzman
Ne videoyu çeken vatandaş nede videolarda ismi geçen kişiler ne duydum ne gördüm ne satanı ve test edeni bu işte hiç bir güvenilirliği yok iki tarafında benim için. Böyle videolar izleyip boşuna cigataytlarınızı bitirmeyin çubuk işi böyle bir iş değil çoluk çocuğun yiyeceği nane değil çubuk işi. Nasıl çalıştığını bilmediğin bir mevzuda neyin çalışıp çalışmadığını nasıl izah edebilirsiniz?

Gecekurdu

Member
Hayır siz duymamış olabilirsiniz de biz kendimiz yapmayalım uzun iş internetten alalım diyorduk hepsi sizin dediğiniz gibi Fasa fisoymuş internetten çubuk felan alınmaz şükür bu site var çubuk aşamaları öğretici abilerimiz var , benim gibi kanıp düşen varsa internete çubuklara para vermesin saygılar

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hayır siz duymamış olabilirsiniz de biz kendimiz yapmayalım uzun iş internetten alalım diyorduk hepsi sizin dediğiniz gibi Fasa fisoymuş internetten çubuk felan alınmaz şükür bu site var çubuk aşamaları öğretici abilerimiz var , benim gibi kanıp düşen varsa internete çubuklara para vermesin saygılar
Youtube kanalını paylaştığınız kişide çubuk satıyor ve youtube kanalında kendi reklamını yapıp diğer satıcıları kötüleyip benim çubuklarım iyi diyor.

Gecekurdu

Member
Ya o şahıs satıyorsa oda yalan piyasada yüzde 99 yalan çubuk işinde bilgilendirme adına paylaşmıştım vardır iyi yapıp kullanan tabiki onlara sözüm yok satanların çoğu çöp güvendiğimiz 3,5 insan vardı onlarında çöp müş

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Ben bunun ustune cubukcu tanimam gerisi traş tatava yutupdaki yorumlari okuyana gulmekden altina iseme garantisi veririm
usta arka taraf kocaman gölet orası su değil galiba çubukların adamı oraya fırlatması lazım, demekki çubuklar sadece damacanaya gidiyor buda yolunda ?

@ibrhm

Bilgili Üye
Çubuk bir aracın direksiyonu misali, direksiyonun, demir, gümüş ,bakır,altın, krom olmasının ve gazlı, tuzlu, cıvalı olmasının hiç ama hiç ehemmiyeti yoktur..
Aracı bilerek kullanan nereye isterse oraya gidecektir. Aracın kullanım kurallarını bilmiyorsak direksiyonun istediği,döndüğü yöne gideceğiz...
.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
usta arka taraf kocaman gölet orası su değil galiba çubukların adamı oraya fırlatması lazım, demekki çubuklar sadece damacanaya gidiyor buda yolunda ?
Ustam hassas ayarli sadece 5 lt lik suya tepki veriyi japonya basbakani izlese bizimle ticareti keser bide nasa marsa bu elemani gondercek su bulsun diye diyollaa