Piyasadaki tüm Çubukları test eden video

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Ustam hassas ayarli sadece 5 lt lik suya tepki veriyi japonya basbakani izlese bizimle ticareti keser bide nasa marsa bu elemani gondercek su bulsun diye diyollaa
usta aklıma bi fıkra geldi?4.Murat bektaşilerin dergahını basmış bir bakmış içeride küpler dolu sormuş bektaşiler bunlar nedir diye bektaşilerde demişki vallahi efendim biz çıkarız üzümü küplerin içine bırakırız sonrası artık Allaha kalmış sirkemi olur şarapmı.

KULT

Aktif Üye
O işin aslı öyle değil ustalarım. Test videolarını çeken kişi elektronik alan tarama diye içine koyduğu lap top şarj soketinden başka hiçbir şey olmayan kutuya dandirikten iki tanede demir çubuk bağlayıp ciddi sayıda alıcıyı dolandırdı. Foyası ortaya çıkıncada ben yandıysam herkes yansın diye özellikle usta çubukçulara saldırdı. Ama silahı geri tepti. Tüm mevzu bundan ibarettir.

matrax33

Aktif Üye
O işin aslı öyle değil ustalarım. Test videolarını çeken kişi elektronik alan tarama diye içine koyduğu lap top şarj soketinden başka hiçbir şey olmayan kutuya dandirikten iki tanede demir çubuk bağlayıp ciddi sayıda alıcıyı dolandırdı. Foyası ortaya çıkıncada ben yandıysam herkes yansın diye özellikle usta çubukçulara saldırdı. Ama silahı geri tepti. Tüm mevzu bundan ibarettir.
metal çubuğu 2 ye bükmenin neyi usta çubukçulukmuş ? 10 liralık malzemeyi en az 150 liraya satıyolar. çubuk satan herkes tokatçıdır.

Gecekurdu

Member
Usta çubukcular mı o küfür eden insanlar ?

KULT

Aktif Üye
Usta çubukcular mı o küfür eden insanlar ?
Olayı neden sadece görmek istediğiniz pencereden seyrediyorsunuz. Usta çubukçular derken kastettiğim çubukçular bu adamı iplemediler bile. Tek bir söz bile etmeye gerek duymadılar. Şu an YouTube da sadece keyifle piyasada dolandırıcılığı, çubukçuluk diye lanse eden şarlatanları izliyoruz.

pro

Member
Şimdi arkadaşlar bu gece youtube de bir arkadaş piyasadaki tüm çubuk yapıp satanların çubukları toplamış test ediyor youtube kanalında paylaşıyor yalnız daha önce bir çok Çubukçu arkadaştan çubuk aldım o şahısların hepsi çubuk test eden arkadaşı tehdit ediyor ben bu kişilerin böyle bir karaktere sahip olduğunu bilmiyordum bu sitede de satın alan ve o kullanıcıları takip eden varsa buyrun test videoları ve Çubuk satan bazı kişilerin test eden kişiye karşı davranışlarına bakın meğer çubuk işinde piyasanın yüzde 90 I yalan Mış boşa para verdim zaten herbirine güvenip
ustam ben bulamadım ismine

Beyaz Kaplan

Member

Aynen ben de böyle düşünüyorum.