pulse 3s dedektör yardım lütfen.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Cihazı kötüleyenlere baktım da şimdi diğerleriyle aynı kalitede cihaza 7-8 bin daha az verince acıtıyor muhtemelen, iyi düdüklendiler yabancı firmalara.
cihaz kullanmasını bilene çok güzel , neticede metal dedektörü , ne istediğini bilen adam alır, bilmeyen gereksiz detaylara takılır
Omega ustanın durumu nedir ?

Efe77

Engellendi
Arkadaşım burada millet deneyimlerini paylaşıyor. Delta pulse 3s cihazı hava testinde 1tl parayı 15 -20 cm den zor görüyor. Neresinden tutup iyi cihaz diyelim... ayırt etme dersen rezalet algılama 20cm ayırt 5cm. Bu mu iyisi...

N@KKoZ

Aktif Üye
Arkadaşım burada millet deneyimlerini paylaşıyor. Delta pulse 3s cihazı hava testinde 1tl parayı 15 -20 cm den zor görüyor. Neresinden tutup iyi cihaz diyelim... ayırt etme dersen rezalet algılama 20cm ayırt 5cm. Bu mu iyisi...
Cihazı kullanmış gibi konuşuyorsun, ya iftira atıyorsun yada hakikaten kullanmadın yalan söylüyorsun.
Şimdi sana benim cihazı test ettireyim iç Anadolu’da isen yok başka taraflarda isen yine birini bulur test yaptırırız, benim çekeceğim videoya inanmayacağınız için isteyene test var nerede isterse.

Ha bu site reklam alıp Avrupa Amerika üretimi dedektör satan firmaların reklamları. Bizim millet alışmış nasılsa düdüklenmeye. Sizin bileceğiniz iş, herkes istediği cihazı alsın ama bilmediğiniz cihazlara kullanmadan yorum yapmayalım lütfen.
Bir dedektör firması kadar dedektör ve görüntüleme cihazı kullanıp aldım sattım hala kullanıyorum

Son düzenleme:

Efe77

Engellendi
Delta pulse 3s kullandım. Pulse indiction cihaz. Yanında 12v lük 1kg ağırlığında hantal bir akü var. Akü bir çantaya konulmuş. Akü bağlantı uçları ara sıra kopup duruyor. Ben yanlış cihaz mi tarif ediyorum... 1tl metal para testinde 20cm den zor algılıyor.. sizdeki 50cm Mİ??? BEN YANLIS BIR CIHAZ MI KULLANIYORUM. BU DEGIL MI

N@KKoZ

Aktif Üye
Delta pulse 3s kullandım. Pulse indiction cihaz. Yanında 12v lük 1kg ağırlığında hantal bir akü var. Akü bir çantaya konulmuş. Akü bağlantı uçları ara sıra kopup duruyor. Ben yanlış cihaz mi tarif ediyorum... 1tl metal para testinde 20cm den zor algılıyor.. sizdeki 50cm Mİ??? BEN YANLIS BIR CIHAZ MI KULLANIYORUM. BU DEGIL MI
Bu cihaz kit olarak çok satıldı. Birileri toplayıp sattıysa bilemem ancak Hüseyin beyin kendi cihazları bahsettiğiniz mesafelerden daha iyi. 3s’i bu şekilde çok manipüle ettikleri için sonrasındaki tüm cihazları kit olarak satmayı bıraktı. Bir çok kişi kendi cihazı gibi toplayıp ticari olarak sattı

Wise99

Aktif Üye
Cihazı kullanmış gibi konuşuyorsun, ya iftira atıyorsun yada hakikaten kullanmadın yalan söylüyorsun.
Şimdi sana benim cihazı test ettireyim iç Anadolu’da isen yok başka taraflarda isen yine birini bulur test yaptırırız, benim çekeceğim videoya inanmayacağınız için isteyene test var nerede isterse.

Ha bu site reklam alıp Avrupa Amerika üretimi dedektör satan firmaların reklamları. Bizim millet alışmış nasılsa düdüklenmeye. Sizin bileceğiniz iş, herkes istediği cihazı alsın ama bilmediğiniz cihazlara kullanmadan yorum yapmayalım lütfen.
Bir dedektör firması kadar dedektör ve görüntüleme cihazı kullanıp aldım sattım hala kullanıyorum
Kurban o cihazla söylenen derinliklere inemezsin bu cihazi kotuleme değil sadece gercekler yani piknik tüpü 1 metreden görmez mesela veya küreği 1 metreden algilamaz bunları görmüyorsa araba uçak felan mi bulacak yerin altında yerli firma destekleyelim tamam da herkes işini ii yapsin yabancıların yaptığı gibi malzemeden kaçmadan öyle cihazlar yapiliyorki amatörce kutusu cihazdan pahalı olan bile var daha ucuz nasıl yapabilirim düşünceleri ve malzemede teknoloji ekiminin bir cok cihazını kullandım kötüleme yapacak olsaydim cihazların videolari cekerdim burdan yazmak yerine neyse sonuç şu ki cihaz alirken cihazin çalışma mantığı sistemi frekansi bobin görüntüsünden cok veya söylenen soylemlerden cok cihazin.icerine bakip haraket etmeli insan bunları bilirsen zaten neler yapabileceğini anlarsin kolay gele

kaptan_01

Yeni Üye

bende delta pulse 3s plus kullandım tavsiye etmiyorum mineralli toprakta çok kazdım boş yere 1.5 metre kazdım cihaz hala ötüyor attığım toprağa tutuyorum ona da ötüyor 4. moda aldım toprağı sildim cebimdeki çelik çakıyı toprağa attım onu da görmedi teknoloji ekibine gönderdim başlık bozuk dediler şarj aleti ve başlık tamirine 750 lira verdim cihaz geldi yine aynı hiç bir şey değişmemiş bende satttım gmaxx2 aldım daha ötüp de kazdığım yerden boş çıkmadı demir dediğine deşmiyorum zaten değerli verdiği şeylerden de ya kurşun çıktı ya da kola kutusunun açma kısmı ama kesinlikle boşa kazma sallamadım.

Erhan48

Aktif Üye
Bende de var delta pulse 3s plus .yenı aldım. hava testinde 12 cm capındakı tası 150 cm den görüyor. Yakında toprak testıde yapacagım.ama fiyat-performans olarak iyi bir pulse.
Gecmişte yaptığım yorumu lütfen dikkate almayın.mıknatısın çektiği metallerde derin fakat bakır,altın,gümüş gibi mıknatısn çekmediği metallerde cok kötü .30 cm çapındakı bakırı 50 cmden nerdeyse görmiyecekti.2 ay önce sattım.üzülerek söylüyorum bundan sonra yerli dedektor almamak için yemın ettım.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Gecmişte yaptığım yorumu lütfen dikkate almayın.mıknatısın çektiği metallerde derin fakat bakır,altın,gümüş gibi mıknatısn çekmediği metallerde cok kötü .30 cm çapındakı bakırı 50 cmden nerdeyse görmiyecekti.2 ay önce sattım.üzülerek söylüyorum bundan sonra yerli dedektor almamak için yemın ettım.
Her dedektorun çalışma mantığı böyledir.
Çoğu herkes toprağa teneke falan gömer.
Sonra yüksek performanslı sonuçlar üretirler.
Aynen dediginiz gibidir.
Ferromanyetik olmayan metallerde durumları içler acısıdır..