Rahip Mezarı!! Çok Fazla Sayıda Haç İşareti .

şahin88

Aktif Üye
Teknoloji zaman zaman bizi hataya zorlasa da dilimizi ,Türkçeyi doğru kullanmaya dikkat edelim.Öğretmenliğimin ilk yılında Türk sözcüğünün ilk harfini küçük harfle yazdı diye öğrenciye zayıf vermiştim.Şimdi anlıyorum ki öğrenciye haksızlık etmişim.Adam üniversite birinci sınıfta okuyorum deyip branşını, mesleğini yazamıyorsa lise birinci sınıfta zayıf verdiğim öğrencimden özür diliyorum.

birinci sınıfta zayıf verdiğim öğ
özür dilerim hocam şöyle izah edeyim boğaziçi tam burslu temel dili ingilizce olaraktan arkeoloji okumaktayım isim yazarken yeterli karakter olmadığından kısaltmak zorunda kaldım.Öğretmenlerimiz toplumun geleceği ve yapı taşı niteliğindedir bu yüzden tüm öğretim görevlilerine mesleklerinden dolayı saygı duyuyorum.Fakat bizim bölümde bir kanıya varmadan önce araştırmak zorunlu tutulmuştur tabi öğretmenlikte öyle bişey yok eğer siz bilseydiniz kısaltma yaptığımın zorunlu olduğunu böyle yargılamazdınız tam şuan düşünüyorum da keşke öğretmenlik okusaydım hem bu kadar araştırmadan kesin hükümler verir hemde insanları harf harf eleştirirdim....

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
boğaziçi tam burslu temel dili ingilizce olan arkeoloji okumaktayım
Boğaziçinde arkeoloji bölümü yok arkeoloji bölümü okuyamazsın, tarih bölümü var tarih bölümünde secmeli olarak arkeolojinin tarihini okursun.türkiyede 25 üni var onlardan birini kazanıp mezun olursan arkeolog olursun.sitede bu aralar hayali arkeologlar fazlalaştı hayır olsun.Dediğine göre Boğaziçinde olmayan arkeoloji bölümünü (even ur native language english) okuyorsun ama hristiyanlar için sıradan olan bir dua duvarında define arıyorsun, yazıyorsunuz okuyorum ve çok gülüyorum yani kusura bakma.

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

Boğaziçinde arkeoloji bölümü yok arkeoloji bölümü okuyamazsın, tarih bölümü var tarih bölümünde secmeli olarak arkeolojinin tarihini okursun + boğaziçinden mezun olup arkeolog olamazsın türkiyede 25 üni var onlardan birini kazanıp mezun olursan arkeolog olursun.sitede bu aralar hayali arkeologlar fazlalaştı hayır olsun.​
Aynisini ben yaźsam @Turko pert ederdi
Karismiyiim dedim
Senin bu yazini gorunce patladim rahatladim birserinlik geldi
Haaa unuttum ruzgar esiyiidi

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

Ya usta okuyorum okuyorum cevap yazmiyim yazmiyim diyorum ama yok yani limitim doluyor burda millet galiba bizi salak falan böyle pc başında birşeyden haberi yok ota böceğe define yorumu yapan bilgisiz goy goy yapan falan sanıyorlar galiba.​
He oyle saniyilar ne zannettinki
Arada biri cikip heryere yorum yaziyin geveze cokbilmis ukalavs vs yaziyi diger taraftanadamin biri 4 saattir yorum bekliyim diyi
Ona faydali fikir vercene bize gider yapiyiler
Biride diiyiki senin tahtina oturcam
Dedim dikkat et ben ordayken oturma
Oteki diyi turkceyi guzelyaz kibar ol
Sanki cihangirde kız tavliyiik
Gomu define yeri laa burasi
Eline heykel versem sevincinden zabaa kadar yatamaz dogatarih sever ayaklari
Kimi bayan nikiyle gelir eli nasirli dirnaanda pislik herif eli resimli
Buney laa vallaa yildim yaa

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
He oyle saniyilar ne zannettinki
Arada biri cikip heryere yorum yaziyin geveze cokbilmis ukalavs vs yaziyi diger taraftanadamin biri 4 saattir yorum bekliyim diyi
Ona faydali fikir vercene bize gider yapiyiler
Biride diiyiki senin tahtina oturcam
Dedim dikkat et ben ordayken oturma
Oteki diyi turkceyi guzelyaz kibar ol
Sanki cihangirde kız tavliyiik
Gomu define yeri laa burasi
Eline heykel versem sevincinden zabaa kadar yatamaz dogatarih sever ayaklari
Kimi bayan nikiyle gelir eli nasirli dirnaanda pislik herif eli resimli
Buney laa vallaa yildim yaa
İzle sadece. ? ?‍♂

-ATLAS-

Member
2 papaz yanyana... dediğin yerdede altın çıkarmamışlardırçünkü orda olmaz ... derede şelale şarlak varmı -dereyi kesen patika yol varmı -pınar yada kaynak dereye bağlanırmı