Rastgele bulduk ama ne???

Storm

Editör
Aga burada tam olarak ne var sizin görüşünüze göre burda hangi işaret ya da şekil var ben baktım baktkm birşeye benzetemedim geneli kendi doğal lapya oluşum

kralniyo

Member
Aga burada tam olarak ne var sizin görüşünüze göre burda hangi işaret ya da şekil var ben baktım baktkm birşeye benzetemedim geneli kendi doğal lapya oluşum
sayın usta ah bi bilsem çözümünü yapar nasıl yaptıgımıda siteye arkadaşlarda faydalansın diye atardım inş hep beraber çözeriz görüşün için sagol...

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bu resme göre yüzeyde içerdeki varsa eğer boşluğun yankı sesi kontrol edilmeli tüm yüzeyde .
Bir kaç nokta var resimde belirttim , üst tarafta ki su koruma kanalı eğer gerçekse yüzeyde titiz inceleme yapılmalı .
Varsa başka resim onlarıda yüklemenizi önerebilirim .

R00T

Profesyonel
Co Admin
Kaya traşlıdır.İtina ile boşluk testide uygulamak lazım.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
1. fotonun sağ yarısı sola göre işlem görmüş gibi duruyor.sanki gizlenmiş derzli kare örme taşlar bindirilmiş havasında. tıklayıp yokla bakalım.ayrıca zemini de kontrol edin.

kralniyo

Member
1. fotonun sağ yarısı sola göre işlem görmüş gibi duruyor.sanki gizlenmiş derzli kare örme taşlar bindirilmiş havasında. tıklayıp yokla bakalım.ayrıca zemini de kontrol edin.
sayın usta burası toprak ile kapalıydı bahce yapmak ıcın kayadan sıfır açtık karşımıza bu çıktı