Reklam

16tolga16

Aktif Üye
Hayirli sabahlar Tanrı'ya daha yakın
olmakla alakali bir reklam var kampusweb diye bir link burada resmen hristiyanlik propagandasi yapiliyor bilmem dikkatinizi cekti mi?Ve dahasi Hz.İsa rab olarak,ilah olarak tanitilip onun rabligini kabul edenlerin kurtuluşa erecegine dair bilgiler mevcut.Bunlar kendini hristiyan olarak gorenler tarafindan kabul edilebilir.Fakat kati suretle Musluman olan biri icin Peygamber olarak bilinen hurmet ve saygi goren bir Resulun rab olaral gosterilip kurtulusun daha acik bir ifade ile hristyan olun kurtulun gibi bir propagandanin burdan reklam olarak insanlara sunulmasi çok vahim bir durum.Kimse bana inanç ozgurlugu var gibi bir cumle kurmasin lutfen.Kim neye inanirsa inanir sorun yok.Sorun bunun rekl biciminde propoganda tarzinda bu guzide sitede bulunmasi.Eger bunu bilerek bu siteye konulmuşsa bunu koyan site sorumlularini kiniyorumm..Amacim polemik olusturmak degildir.Lakin bu durumuda kabul etmem mümkün degildir.Degisik makalelerde mevcut.Direk bu konu öncelik olarak karsimiza cikmakta.Saygilarimla...

Son düzenleme:

16tolga16

Aktif Üye
Diğer makalelere de baktim malesef tamamen hristyanlik propagandasi yapan bir sitenin reklami yapilmiş.Ticari amac dusunulmus olabilir.İcerik kabul edilemez şahsim icin

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz derler. Tepkini haklı buluyor ve duyarlılığından dolayı tebrik ediyorum kardeşim. Allah tüm müslümanlara bilinçli ve duyarlı olmayı nasip etsin.

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Diğer makalelere de baktim malesef tamamen hristyanlik propagandasi yapan bir sitenin reklami yapilmiş.Ticari amac dusunulmus olabilir.İcerik kabul edilemez şahsim icin
Geçen bi konuda mayhem açmıştı orada sadece buraya geldiğimde sayfanın nasıl göründüğünü fotoğrafını atmıştım. Her gördüğümde nefretim artıyor. Google kapat görmek istemiyorum diye bildiriyorum giriş çıkış yaptığımda tekrar karşımda. Çok rahatsız oluyorum hatta dedimki sırf bu reklam yüzünden siteye girmek istemiyorum

meratan

Aktif Üye
Önemli bir konuya parmak basmışsın kardeşim 16tolga16 sana katılıyorum
Saygılar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Haklısın kardaşım.
Bu google reklam terbiyesizin önde gideni zaten.
Maalesef bu tür reklamlar google reklamı.

Neden bu siteyi seçiyor...???
Üye sayısı çok fazla olduğu için.
Sanıyorum reklam verilirken bu şekilde anlaşma yapılıyor.

Kanımıza dokunuyor, amma elden de birşey gelmiyor.
Ne yapılabiliri yine yönetim olarak tekrar bir konuşalım inşallah.

Son düzenleme:

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hayirli sabahlar Tanrı'ya daha yakın
olmakla alakali bir reklam var kampusweb diye bir link burada resmen hristiyanlik propagandasi yapiliyor bilmem dikkatinizi cekti mi?Ve dahasi Hz.İsa rab olarak,ilah olarak tanitilip onun rabligini kabul edenlerin kurtuluşa erecegine dair bilgiler mevcut.Bunlar kendini hristiyan olarak gorenler tarafindan kabul edilebilir.Fakat kati suretle Musluman olan biri icin Peygamber olarak bilinen hurmet ve saygi goren bir Resulun rab olaral gosterilip kurtulusun daha acik bir ifade ile hristyan olun kurtulun gibi bir propagandanin burdan reklam olarak insanlara sunulmasi çok vahim bir durum.Kimse bana inanç ozgurlugu var gibi bir cumle kurmasin lutfen.Kim neye inanirsa inanir sorun yok.Sorun bunun rekl biciminde propoganda tarzinda bu guzide sitede bulunmasi.Eger bunu bilerek bu siteye konulmuşsa bunu koyan site sorumlularini kiniyorumm..Amacim polemik olusturmak degildir.Lakin bu durumuda kabul etmem mümkün degildir.Degisik makalelerde mevcut.Direk bu konu öncelik olarak karsimiza cikmakta.Saygilarimla...
Google reklmlarinin siteyle alakali bir durum olmaigini biliyorum kardesim. Googlede gezinirken yada ilgi duyup arastirma yaptigimiz icin, bazi reklamlari buna benzer yada birebir konunun rwklamini karsimiza cikariyor. ALLAH u teala ecrinizi arttirsin. Selametle kalin

Ebu Computer

Bilgili Üye
Sayın 16tolga16

Siz bilgisayarınızda hangi linklere girerseniz hangi siteleri gezerseniz hangi ürünlere bakarsanız; size sürekli baktığınız aradığınız kelimeler ile ilgili reklamlar gösterilir.

Bu Googleın hedef kitleye ulaşma politikasıdır.

Örneğin Columbia Mesh kadın ayakkabı kelimesini arayın yada şu linke bir iki kere tıklayın Columbia Firecamp Mesh Kadin Ayakkabi Bl4550010 Fiyatı

Bundan sonra size reklamlarda Columbia marka ayakkabılar gösterilecek.

Yani neye ilgi duyuyorsanız onlar gösterilir. Bu noktada site yönetiminin bu reklamlar ile bir alakası ve etkisi yetkisi yok.

Şimdi gelelim Define sohbetinde ki hristiyanlık reklamlarının sebebine.

Bildiğiniz gibi sitede define konuları gereği ''kilise, papaz, hristiyanlık, haç'' gibi konular sık sık geçiyor.

Bu kelimeler geçtiği içinde size hristiyanlık ile ilgili reklamlar gösteriliyor. Site içinde yazdığımız kilise, papaz, hristiyanlık, haç kelimeleri nedeni ile Google sistemi sizi hristiyanlığa ilgi duyuyor gibi algılıyor.

Meselenin özü budur.