Resimde ne var ?

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 190328
yorumlu diyelim ... Sedegor ustam girişti kapaktı vs vs bu cephede olabilir .. içinde .meftaydı .cenazeydi ..olabilir hediyeleride olabilir ...ama bu yerin babası ağababası burada değil bana kalsa ... ana giriş vs herneyse o burada değil .....

poseidon2023

Uzman
Hayal gücü ile işaret cıkarmı yok

Sen soruya soru ile cevap veriyonn

Taşın üzerine cıktınmi odaları tespit ettinmi

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Hayal gücü ile işaret cıkarmı yok

Sen soruya soru ile cevap veriyonn

Taşın üzerine cıktınmi odaları tespit ettinmi
taşın üstü düz yayla gibi bir yer. Tesbit yok , bilgi var odalar ve mahsenler hakkında. 50 metre derinlikteki boşluk için evet odayı buldum demek kolay bir şey değil. Ama çalışmalar oldu. Belgeyi teyit amaçlı! Yani odalar var mahsenler var ve girişler bu resimlerde . Yer doğru bilgi belge doğru , gerisi için konu açtım.

Son düzenleme:

deli firat

DOĞACI
Burda birde tünemiş kuş var dikkat eden olmadı
Birde şöyle düşün o tünemiş kuş pür dikkat nereye bakıyor zaten o kuşun sagında ki haç degil ya bilincli yada zamanla doğa şartlarından dolayı silinmiş bir yazı kitabe bunuda göz önunde bulundur

SUSMUŞ35

Member
hocam burayla ilgili söylemin daha önce vidoalarını izlediğim uğur kulac ın söylemine benziyor oda bit tv kanalına yaptığı söyleşide yuvarlak masa şövalyelerinin hazinesi var türkiyede muş ta demişti ona göre orası türkiyenin ve dünyanın en büyük altın gömüsüymüş senin dediğin gibi bu vatanı bir 10 kat daha kaldırırmış sen sondaki uzun yazını okuduktan sonra aklıma hemen o video geldi
senin anlatımına göre hocam resimlediğin yer ana giriş değil traşlama ve sıvama yerler var oralar açılsa büyük olanı alamassın ama boş değildir büyük olan çok büyük diyosan oralardan çıkacakda seni tatmin eder hocam

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Belirtilen yerlerin dışında burası dikkatimi çekti aynı zamanda sol tarafı da merak ediyorum .
Smokin usta helal iyi görmüşsün maaşallah, bende de böyle bir domuz var ne yapacam bilmiyorum, Sedegor usta bunu hallet şimdilik sana yeter, gerisi Allah kerim dir, inşallah