Ressam burda ne anlatmak istemiş

Apollon01

Moderatör
Moderatör
hoş geldiniz @Syh ustam, burda ressam ne der biliyormusunuz? resimde çizdim bak, iki çizgi arasında değerli ve boşluk tespiti yapın der, izinsiz kazı hassasiyetiniz içinde ayrıca teşekkürler, izinsiz kazıya işaretlerin kırılıp yok edilmesine de karşıyız doğacıyız başarılar dilerimEkli dosyayı görüntüle 263059

Syh

Yeni Üye
ne filim donuyo burda..burasi neresi siz kimsiniz secilmis adammi kalmadi babaciim
Valla filmi zamanında cevirmisler bizde başrolde kim var filmin konusu ne onu öğrenmeye çalışıyorum , çok şükür kimsenin adamı değiliz , seçilmiş derken onuda anlamadım ,ben kendimden eminim gerisi senin bileceğin iş çokta tın

Syh

Yeni Üye
hoş geldiniz @Syh ustam, burda ressam ne der biliyormusunuz? resimde çizdim bak, iki çizgi arasında değerli ve boşluk tespiti yapın der, izinsiz kazı hassasiyetiniz içinde ayrıca teşekkürler, izinsiz kazıya işaretlerin kırılıp yok edilmesine de karşıyız doğacıyız başarılar dilerimEkli dosyayı görüntüle 263059
Evet çizdiğiniz kısım daha Altan olmak üzere tunelli boşluk tespitimiz mevcut , belirttiğiniz yerin tamamı boşluğa dahil

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
cografi yapisi imaara musait olmayan yuzeylerde goz yanilgisi benzetme zaman ve isgucu kaybi olur.git dokun bakalim yuzeydeki parcalara elinde ufalanir.sen olsan bisey imar edermisin buraya