Ressam ne anlatmis

sandalci14

Operatör
arkadas sitenin amaci belli hem aramizda muhabbet hobidaslarla hemde arkadaslara tecrube dahilinde bilgi vermek yardimci olmak.bu demek degilki bir arkadas 2 resim atacak bilgi isteyecek begenmedigi yorum sahibine artislik yapacak ukalalik yapacak.son zamanlarda saygisizlik cogaldi bi gariplik var.burada once edep saygi . herkes yardimci olurken aslinda hukuki olarak kendini riske atiyor buna ragmen saygi gormuyor.once sen kendine bak yaptigin is yasalmi

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Etmeyiz rahat ol sen ... Ama hepinizin anlamadığı ne adam kaya mezarı girişini soruyor mal nerde diye mi soruyor ??? Mal varmı diyemi soruyor yada ... Benim yorumum o yorumunun arkasindayim . Makara kikiri yeri ise alasını ben yaparım ...
Ben rahatım da sen biraz gerginsin galiba. Dışarı çık biraz nefes al sakin ol. Sonra yorumlarını gözden geçir ondan sonra yaz. Yazdıkların senin için zararlı olmaya başladı. Seni sukunete davet ediyorum.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Burasının karşısı da aynı bu şekilde mi?
2.ve 3. fotolara istinaden.

AlpaguHan

Yeni Üye
Bence mezarı su taşmasına önlemek için oluk yapmışlar.Ver suyu oluğa suyun akmadığı yönde boşluk giriş ara.orası senin kaderin :)

sepetkaya

Editör
Arkadaş sitede agrasifler çoğalmış, bu işte bir terslik var . Sakin olalım her yoruma saygı duyalim, tahammülü olmayan hiç girmesin bu işe. Görünen kanal, zemin altı oda olma ihtimali de var, büyük iş, Allah rast getire.