rezistivite gridleme

karakus1

Aktif Üye
rica etsem, rezistivite ile alınan datalar nasıl gridlenir ve surferle nasıl görüntülenir, yardımcı olabilir mi bilgisi olan arkadaşlar?

Ömerfaruk

Member
rica etsem, rezistivite ile alınan datalar nasıl gridlenir ve surferle nasıl görüntülenir, yardımcı olabilir mi bilgisi olan arkadaşlar?
Ustam konuyla alakasız bir soru sormak isterim size geçmiş mesajlarınıza denk geldim sizde gradyometre almışsınız memnun kalmamışsınız bende almayı düşünüyorum da acaba benim almayı düşündüğüm firmadan mı aldınız onu merak ettim

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ustam konuyla alakasız bir soru sormak isterim size geçmiş mesajlarınıza denk geldim sizde gradyometre almışsınız memnun kalmamışsınız bende almayı düşünüyorum da acaba benim almayı düşündüğüm firmadan mı aldınız onu merak ettim
Rezistivite hangi markadır?
Surferde açabileceğin dosya formatları bellidir, araştırıp, gridleyeceğin dosyayı O şekilde kaydedebilen bir cihaz ise muvaffak olursun.

sanal defineci

Bilgili Üye
internette datayı grid verisine çeviren ücratsiz siteler var.. dosyanızı yükleyerek istediğiniz formata çevirebilirsiniz..surfer,3d,voxler,astra..vs...bu programlardan biriylede görüntüye çeviriliyor.. bu işten anlayan birisi yol gösterirse daha iyi olur..bende çok anlamam..